2703
2553

فرداشب دلم نميخواد برم تو اتاق بشينم و بعد بهم بگن برم بيرون!اينجورى معذب ميشم

بنظرتون زشته از اول بيرون باشم و برم براى استقبال؟

يا لااقل بشينم رو مبل وقتى اومدن برم جلو

نميدونم چيكار كنم

فقط دلم نميخواد برم توى اتاق☹️☹️☹️☹️

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اولش بودم نیشمم دومتر باز بود

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2720

من که خیلی عادی مثل مهمون معمولی رفتار کردم باهاشون

چای هم نیاوردم

شیرینی چرخوندم فقط

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2714

به نظرم مودبانه تر اینه که خودتون جلوی در حضور داشته باشی و سلام احوالپرسی نگاه ها ردوبدل میشه خیلیییییی هم جذاب و خوبه 

کلا فضا رو پر تب و تاب میکنه

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

من برای استقبال شون رفتم سلام کردن بعدم رفتم آشپزخانه برا چایی و اینا...راستش اینکه بمونم اتاق بعد بیام بهمه سلام کنم و ی عالمه چشم ب من نگاه کنن خندم میگرفت اونوقت آبروریزی میشد😂😂😂

2706