2733
2734
عنوان

تا کجا باید تحمل کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم شدید درون‌گرام. ولی این چیزایی که گفتین خصوصیات درون‌گراها نیست. اینا نشانه‌های افسردگیه. ...

الان خودم افسرده شدم یه مدته کارم شده گریه دیگه حوصله هیشکیو ندارم حتی تلفن‌های مامانمو گاهی جواب نمیدم 

2731
نمیدونم 

گلم قبل از اقدام به جدایی بشونش باهاش جدی صحبت کن،بگو من زندگیمونو دوست دارم توأم میدونم که دوست داری ،من احساس میکنم مشکل وجود داره هدف اصلی زندگی که همراهی ما دونفر و ساختن لحظات خوش در کناره هم و عشق ورزیدنه گم شده ،بیا باهم بریم پیش مشاور تا کمکمون کنه با راه حل های اون و تلاش خودمون روح رو به زندگیمون برگردونیم.

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
الان خودم افسرده شدم یه مدته کارم شده گریه دیگه حوصله هیشکیو ندارم حتی تلفن‌های مامانمو گاهی جواب نم ...

می‌گم متأسفانه افسردگی ممکنه واگیردار بشه. پس اول به فکر خودتون باشین و در کنارش رابطه‌تون و همسرتون. خودتون الآن مهم‌ترینین‌.

از دوستا و فامیلای نزدیکم که قضاوت نمی‌کنن کمک بگیرین. تو این مواقع کمک گرفتن هیچ اشکالی نداره.

چراا قضاوت میکنی گلم. اینقد رفتم سمتش ک دیگه براش عادی شده اصلا تحویلم نمیگیره شده التماسش میکنم فقط ...

قضاوت نکردم گفتم شاید نتیجه بده

والا مال من هروقت خودش میخواست میومد من هرکاریم میکردم اصلا  اهمیت نمیداد اخرشم خوابم میگرفت میخوابیدم ولی موقعی که خودش میخواست من باید همیشه به حرفش گوش میدادم البته ما دارم جدامیشیم 

2738
می‌گم متأسفانه افسردگی ممکنه واگیردار بشه. پس اول به فکر خودتون باشین و در کنارش رابطه‌تون و همسرتون ...

آخه مطمئنم اگه به خاطر منم یه مدت خودشو عوص کنه  کلیم اذیت میشه چون اخلاقش همینه باز برمیگرده منم با اینکه خیلی دوسش دارم ولی نیازهای روحیم و حتی جسمیم این وسط برآورده نمیشه یعنی اگه ادامه بدم تا آخر عمرم همین آشه و همین کاسه

2706