2726

سلام ۱۴ روز بعد 

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه عزیزم مطمئنا بارداری اما فردا هم دوباره بیبی بزن اگرمثبت شد برو آز...واسه منم دعاکن

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔
2728

دوهفته بعد مبارکه عزیزم برا منم دعا کن باردار باشم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
مبارکه عزیزم مطمئنا بارداری اما فردا هم دوباره بیبی بزن اگرمثبت شد برو آز...واسه منم دعاکن

مرسی عزیزم ایشالا خدا به هر کی منتظره نی نی بده منم بعد از دو سال انتظار اولین باره که مثبت شده هنوز باورم نمیشه

❤خدایا مراقب پسرم باش❤
مرسی عزیزم ایشالا خدا به هر کی منتظره نی نی بده منم بعد از دو سال انتظار اولین باره که مثبت شده هنوز ...

ای جانم دست راستت رو سرم....خیلی خیلی مبارکه

آزمایش دادم بتا 200 بود.اصلا باورم نمیشه که باردارم ایشالا هر کی منتظره بچه دار بشه 😍😍😍

مبارکه عزیزم قرص چی خوردی ؟؟؟

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید