2410
2553

همیشه یه فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی میرم که مارک های خوب داره و قسطی کار می کنه. ولی با مشاوره های اشتباهی که داد بهم؛ صورتم پر جوش شد و مجبور شدم کلی هزینه کنم دوباره که جوش هام کم بشن؛ پوست زیر چشمم قرمز شده کمی و خوب نشده چند ماهه. بهش هم گفتم و گفت خوب میشه نگران نباش.

رفتم بدهیمو بدم که به جای ا تومن، ۱۰۰ تومن کشیده بود و وقتی اومدم خونه متوجه شدم. به نظرتون بهش بگم؟ اعصابم از مشاوره های غلط و اون همه هزینه ی دکترو حرص و جوش داغون شدن پوستم خرابه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم شما حتما برو.اگر متوحه نمیشدی گناهت نبود.حالا که متوجه شدی برو. 

بعدشم ادم برای مشاوره پوست به این مهمی میره دکتر. یه جورایی اشتباه خودت بوده. اونا میخوان جنساشون فروش بره

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید به مردتون اقتدار بدید و نمیدونید باید چیکار کنید، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

بله که باید بگی دزدیه.هزار تومن دوهزارتومن هم‌ نیس که براش مهم نباشه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ماهم یه بار خرید کردیم به جای نود تومن نهصد تومن کشیده بود بعدش گفت میدم الان تو حساب نیس چک داستم پاسش کردین  بعدش برگردوند

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
2706