2737
2739
عنوان

فکر خودکشی ب سرم زده

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 37 پست

شوهرت خیانت کرد ، تو باید خودتو بکشی ؟؟؟ 

جدا بشو . 

تا ۲۵ یالگی وهرد رابطه جدی نشو . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرتو‌ بکش بعد اعدامت می کنن این بهتر از خودکشیه😐

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
ببین من۱۸جداشدم،الان۲۱سالمه پس فردامیرم۲۲،۳سال دارم کارمیکنم وتنهازندگی میکنم ب خدا امیدداشته باش لط ...

چه کاری انجام میدی؟؟چ جوری گذاشتن تنها زندگی کنی؟؟

2728

یمدت بزن علی چپ...بی تفاوت باش...اون لیاقتت و نداره خوبیاتو محبتات ....برا خودت زندگی کن 

کار کن بخودت برس لباس مرتب بپوش 

موهاتو رنگ‌بزار یکار کن حسرتتو بکشه 

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊
2738
والا

والا من اعصاب ندارم. یعنی زن انقدر خودش و تحقیر کنه...

اگه پشیمون نیست و ادامه میده برو...

اگه پشیمونه کمک کن زندگیت و بساز حالا ک میخوایش....

نقاط ضعفت و برطرف کن براش 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

خودکشی راه حل درستی نیست دوستم..منم زمانی که افسردگیم شدید شده بود چند بار به خودکشی فکر کردم الان که حالم خوبه میفههم که جونم خیلی با ارزشه...خدا مرگ هر چی مرد خائنه رو بده  

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

خودکشی درد داره ترس داره عذاب اوره لحظه لحظش،اشتباهترین کار ممکن واسه خلاص شدن از مشکلات،میدونی عذاب بعدش تمومی نداره ،گناه بزرگ و نابخشیدنیه عزیزم

مطمن باش هر مشکلی راه حلی داره،چرا تو خودت بکشی که شوهرت بره پی عشق و حالش!؟اگه ادم زندگی نیس بزن پدرش دربیار و خودت بساز و از نو شروع کن دوستم

چه کاری انجام میدی؟؟چ جوری گذاشتن تنها زندگی کنی؟؟

اوه خانوادم بیرونم کردن گفتن عرضه نداری دست پاچلفتی منم منتظربهانه زدم بیرون،ساعت۳تا۸میرم چاپخونه؛؛همینکه دستم جلوکسی درازنشه حل،،ببین من اگه ی روزمحتاج کسی بشم حاضرم دستشویی مردم روبشورم ک ازکسی پول نگیرم

تا روووت میگیرم 
2706