2726
عنوان

خانوما ترجیحا سرکلاژیا

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 38 پست
هفته دیگه وقت سونو انومالیمه  نه تو ان تی اصن جرات نکردم سوال بپرسم خیلی بد اخلاق بود خیلییی

من دکتر فوق تخصص میرم

بران عجیب بود، آزمایش غربالگری دومم و واسه هفته بعد نوشته

سونو رو واسه دو هفته بعدش

من فکر کردم با هم باید انجام شه

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
من دکتر فوق تخصص میرم بران عجیب بود، آزمایش غربالگری دومم و واسه هفته بعد نوشته سونو رو واسه دو هف ...

باید باهم انجام بشه والا تازه سونو باید اول انجام بشه بعد اینکه برگه سونو رو دادی ازمایش انجام میشه تعجب کردم از کار دکترت

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید باهم انجام بشه والا تازه سونو باید اول انجام بشه بعد اینکه برگه سونو رو دادی ازمایش انجام میشه ...

نه اینو که مطمئنم اول باید آزمایش بدی

دوستمم یه دکتر دیگه اول آز داد بعدش سونو

برعکس ان تی

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
نه اینو که مطمئنم اول باید آزمایش بدی دوستمم یه دکتر دیگه اول آز داد بعدش سونو برعکس ان تی

چ جالب مال من اینجوریه اول سونو بعد آز اولین باره میبینم یا میشنوم

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2728
شاید فرقی نمیکنه

نمیدونم به هرحال موفق باشی و نی نی سالم بیاد بغلت😙💚

سونو ان تی اول سونو بعد ازمایش  آنومالی بر عکس هست اول آزمایش دو هفته بعد سونو  منم همین ...

ولی من اینجوری انجام ندادم والا