2726

سلام خانما.شبتون بخیر.من عقدم.با خانواده همسرم نه قهرم و نه به ظاهر مشکلی دارم و نمیخوامم داشته باشم و معمولا اگرم حرفی بشنوم نادیده میگیرم و دامن نمیزنم.اوایل بیشتر میرفتم میموندم خونشون ولی بعد یه مدت دیدم هم انگار خودم دم دستی دارم میشم هم زیادی دارم قاطی میشم و بلاخره مجبور بودم تایم طولانی منتظر باشم تا همسرم بیاد از سرکار.تا اینکه تصمیم گرفتم در  نهایت احترامی که براشون قایل هستم یه هفته در میون اخر هفته ها برم سر بزنم و جمعه شبم برگردم.یه هفته من برم یه هفته همسرم بیاد.خودم اینجوری خیلی راحتترم.بنظرتون اینجوری خوبه؟اصلا رفتار درست چیه در مورد رفتن خونه همسر در دوران مزخرف عقد؟

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

همین تصمیمی که گرفتی خوبه

دیر به دیر بری کمتر روتون به هم باز میشه و مشکلات کمتره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بابلم شب نمیذاشت هفته ای یبار من میامدم شام یبارم اون ۴ماه بعدم عروسی کردیم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2728

من اگه عقد باشم شبا به هیچ عنوان نمیمونم خونه خانواده همسرم (حالا هرچقدر هم که میخواد من و اونا نسبت به هم مهر و محبت داشته باشیم). در مورد شما بنظرم کارتون بهترینه. دوری و دوستی با احترام و سنگین

من هفته ای یه بار میرفتم، احتراما حفظ شد و بعد ازدواج هرشب با همسرم یه ساعت میریم

خواهرم تو عقد همیشه خونه مادرشوهرشه، الان به اختلاف خوردن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

اینجوری خیلی خوبه عزیزم. منم خانواده شوهرم خیلی خوب و مهربون اوایل زیاد میرفتم ولی بعدش رفت و امد رو کم کردم. چون در هر صورت بازم یه حرفهایی پیش میاد. اینجوری خودم خیلی راحتترم

بعد از عروسی رفت و امدم هفته ای یک یا دوبار شده.اوایل عقد خیلی بیشتر میرفتم.در حد یک ساعت نسشتن میرم و برمیگردم

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

باشوهرت برو باشوهرتم بیا تنها اونجا نباشی اونجا نخواب دیر به دیرم برو! 

اینجوری خیلی بهتره 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

دوستای مهربونم ممنونم که اومدین نظر دادین پس خیالم راحت شد کار بدی نکردم.خیلی هم اهل تلفن بازی نیستم چون اگه بخوام همش زنگ بزنم میشه وظیفه و انتظار دارن همش تماس بگیرم هر از چندگاهی که نرم تماس میگیرم یه احوالپرسی میکنم و قطع میکنم.موافقم من اگه نجنبیده بودم داشت حرف پیش میومد ناخودآگاه.زن داداش خودم هر بار میومد یه هفته خونمون میموند خدایی منو خواهرمم مجرد بودیم کلی حرف و حدیث و حاشیه ایجاد شد که هنوزم تو دل هممون مونده.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
دوستای مهربونم ممنونم که اومدین نظر دادین پس خیالم راحت شد کار بدی نکردم.خیلی هم اهل تلفن بازی نیستم ...

عزیزم منم هفته ای یک الی دو بار میزم. اهل تماس تلفنی هم نیستم. به همه هم گفتم از تماس تلفنی خوشم نمیاد

کلا زنگ نمیزنم بهشون. خانواده شوهرم خیلی خوب و با فرهنگ هستن. همیشه میگن زن و شوهر باید با هم خوش باشن. در همین حد که دوبار میرم پیششون راضی هستن

قبلا که بیشتر میرفتم احساس میکردم که یخورده همه چیز تغییر کرده. به خودم اومدم رو رفت و امد رو کم کردم

بقول شوهرم میگه هر کی دورتره عزیزتره😁

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2706