2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مامانم  دو روز دیگه عمل داره انقد اعصابم خورده.....لعنتی رو  زرتی باس در اورد ....خوو چه میشه یه قرصی چیزیی بدن.....

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2731
مامانم عمل کرد . صفرا رو به کل ورمیدادن . عملش ۴ ساعت طول میکشه با بیهوشی . نه خطر انچنانی نداره&nbs ...

اخه ۴ ساعت😔😔لاپراسکوپی ۴ ساعته؟؟من مامانم مشکل قلبی داره...خیلیم میترسه از عمل

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2738

فامیل ما لاپاراسکوپی کرد با کمترین درد و کمترین دوره نقاهت

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
منم مامانم  دو روز دیگه عمل داره انقد اعصابم خورده.....لعنتی رو  زرتی باس در اورد ....خوو ...

نمیشه در نیارن چون هر چقدر هم که دارو بدن و سنگها رو از بین ببرن باز میسازه و ممکنه این سنگها حرکت کنه و بره مجراهای صفراوی رو ببنده که اون وقت داستانش خیلی بدتر میشه

اخه ۴ ساعت😔😔لاپراسکوپی ۴ ساعته؟؟من مامانم مشکل قلبی داره...خیلیم میترسه از عمل

آره قشنگ یادمه ۴ ساعت طول کشید. عمل قلب یکم سخته ولی خیلی عمل کردن جراحا دیگه ورزیده شدن جای نگرانی نداره 

هیچ  
2706