2737
2734
عنوان

لطفا تجربه هاتون رو درمورد سوراخ کردن گوش دخترتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 74 پست
اگه کوچیکتر بود سوراخ میکردین اذیت نمیشد و مشکل پیش نمیومد.. چون بچه‌ها در هر صورت دلشون گوشواره میخ ...

بله احتمال زیاد همینطوربود

ولی خب من دلم نمیومد اینکاروبکنم

الانم خودش گفت وخودشم پاش وایساد...جوری رفت نشست وبه دکترگفت گوشمو سوراخ کن که دکتربیشترهول شد😁😁😁جیکم نزد وروجک....ولی خب بعداز۴هفته اذیتش کرد....اونم بخاطر میخ گوشواره ش بود...اگه زودتر عوضش میکردم اذیت نمیشد طفلی

دلیلاش مختلفه من خودم گوشم سوراخه ولی اصلا گوشواره استفاده نمیکنم... جامعه هم بقدری خطرناک شده و م ...

آخی طفلکییییی....

خب نباید گوشواره ای گرفت ک تو چشم باشه و این ک یه چیزی باشه ک راحت باشه گیر نکنه...

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیلاش مختلفه من خودم گوشم سوراخه ولی اصلا گوشواره استفاده نمیکنم... جامعه هم بقدری خطرناک شده و م ...

خوب تا کوچیکه گوشواره ننداز تمام. بچه ها گوشواره دوست دارن بذار ۵ ۶ سالش بشه به دوستاش نگاه میکنه میگه منم میخوام 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
بله احتمال زیاد همینطوربود ولی خب من دلم نمیومد اینکاروبکنم الانم خودش گفت وخودشم پاش وایساد...جور ...

واااای شما ها اگه پسردار میشدید ک چیزی ازتون باقی نمیموند   با این ختنه ی لامصب ک هرچی از سن بچه بگذره بزرگتر میشه دردشم بیشتر  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
بله احتمال زیاد همینطوربود ولی خب من دلم نمیومد اینکاروبکنم الانم خودش گفت وخودشم پاش وایساد...جور ...

ماشاالله چقدر مصمم😁 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
میذاشتم ب حواست خودش 

ولی من میگم خوب کردی هر چی بزرگتر میشه دیرتر خوب میشه معمولا دختر بچه ها دوست دارن گوشواره بندازن

2738
واااای شما ها اگه پسردار میشدید ک چیزی ازتون باقی نمیموند     با این ختنه ی لامصب ک هرچی ا ...

من واقعا کم طاقتم

راست میگی

من اگه پسرداشتم احتمالا تا وقتیکه جای ختنه ش خوب میشد سمت پوشک عوض کردنش نمیرفتم

البته خداکاراش درسته...حتمابه کسیکه پسرمیده دلشم میده

ولی یچیزی بگم

من باختنه پسراهم مشکل دارم🙈🙈🙈🙈

من چهل بچه م میگذشت ختنه کردم خیلی خوب بود هیچی نفهمیدم اونم نفهمید... گریه هم نکرد خداروشکر

واقعا سوراخ کن

یکی میگه بزار به انتخاب خودش ، چرته

دخترها عاشق زیورالاتن

پس همین فردا برو 

دخترم گوش اولش هیچی نگفت دنبتل صدا بود گوش دومش گریه کرد  چون ترسید اونم یک ثانیه نشد من بغلش کردم

اگه کوچیکتر بود سوراخ میکردین اذیت نمیشد و مشکل پیش نمیومد.. چون بچه‌ها در هر صورت دلشون گوشواره میخ ...

اتفاقا منم اینطوری بودم مامانم دلش نیومده بود سوراخ کنه همش حسرت گوشواره داشتم یه جورایی عقده ای شده بودم احساس میکردم از بقیه یه چیزی کم دارم وقتی ۱۰ ۱۲ سالم بود خودم خواستم سوراخ کنن ولی خیلی دیر خوب شد 

من واقعا کم طاقتم راست میگی من اگه پسرداشتم احتمالا تا وقتیکه جای ختنه ش خوب میشد سمت پوشک عوض کرد ...

یعنی میزاری ب خواست خودشون وقتی بزرگ شدن؟؟؟    

وای فکرشو بکن   

آخه اون موقع ب نظرت بیشتر اذیت نمیشه؟؟ نمیگه کاش از همون اول ک نمیفهمیدم برام سوراخ میکردی؟ بالخره ...

چرا حرف شما درسته تا نمیفهمه سوراخ بشه بهتره بعدا خیلی اذیت میشه تازه دیرتر هم خوب میشه

2706