2733
2734

سلام دوستای گلم

لطف میکنید اگر تجربه ای دارید به من هم بگید 

دختر من ۵ ماهشه و ترس زیادی برای سوراخ کردن گوشش دارم

مچکرم

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تا بزرگ نشه عقلش نرسه و خودش نخواد نمیکنم دو جفت گوشواره هم براش کادو اوردن مادر و خاله شوهرم و ...

چرا گلم؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

من بچه ندارم اما اگر دختردار شدم به هیچ وجه اینکارو نمیکنم تازمانیکه به سنی رسید که برای خودش تصمیم بگیره. و بخواد. من نمیدونم بچه چه نیازی به زیورآلات اینچنینی داره

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

باید وقتی نینی بود سوراخ میکردی

من میخوام بدم مادر شوهرم واسه دومی سوراخ کنه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2738
درد نداره اصلا یک لحظست پس ما مامانای پسرا چی بگیم که ختنشون کردیم    

آره والا  

طفلک پسرم آخم نگفت انقد مرددد بود

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

سخت نبوددخترم یه چندثانیه گریه کردبعددیگه نکرد

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
باید وقتی نینی بود سوراخ میکردی من میخوام بدم مادر شوهرم واسه دومی سوراخ کنه

نه نکنی اینکارو ببرن بیرون یک ثانیست و تمام اصلا اذیت نمیشه

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

من ترجیح دادم به اختیارخودم گوششوسوراخ نکنم

نکردم

تا عیدامسال

که ۴/۵سالش بود

گوش دوستاش گوشواره دیده بود

باخواست خودش رفتیم دکتر بادستگاه سوراخ کرد

ولی متاسفانه بعداز سه هفته تایکماه یه گوشش عفونت میکرد....ولی یه گوشواره قدیمی گوشش کردم خوب شد

اکثرامیگن باسوزن خیلی بهتره

دخترمن شنبه پنج ماهشه امروز سوراخ کردم فقط همون لحظه گریه کرد  بعد یادش رفت گفت هرشب گوشش چرب ...

خانومی میگن بچه رو هرچی کوچیکتر باشه گوششو سوراخ کنید

ب نظرت دوماهش بشه خوبه؟؟

2706