2737
2739
وقتی اینو گفت بدنم یخ کرد که چقدر من هیولا بودم.ولی شاید هنوزم منو دوست داشته باشه عزیزم دلم میسوزه ...

بدتر پست میزنه نابود میشیااا

ما دخترا فرق داریم

اونم غرور از دست رفتشو برمیگردونه

حلال مشکلات پوله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یکم امضاتو توضیح میدی؟؟

چطور ؟؟؟

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
من داستان زندگیت رو نخوندم کلا به داستانهای زندگی. مردم علاقمند نیستم اگر دوست داری مختصر بگو چچرا ...

گلم یی کردم و خام دوستام شدم،خودم بی عقلی کردم خیلی دوسم داشت.

بار اول تو چن اشنا شدیم و دو سال دوست بودیم و خسلی دوسم داشت وقتی رهاش کردم با یکی تو دانشگاه اشنا شدم که ازم سو استفاده کرد و بعدش برگشتم ولی اینبار بهش اعتماد نکردم و فکر کردم میخواد اذیتم کنه ولی خسلی اقا بود و با اینکه ترکش کروم دوباره هیچی نگفت.ازدووج کروم و جدا شدم ولی از شب اول عقد فهمیدم چه کسی رو از دست دادم‌هر چی از معرفت و پاکیش بگم کمه.

دعا کن  واسم شاید فرجی شد

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
خب بعدش چی شده؟  میگه 2 بار بهش بد کردم ایشون 2 دفعه ازدواج کرده و طلاق گرفته؟

با پسره دوست بوده ميره با يكي ديگه دوست ميشه طرف دوم باهاش رابطه جنسي داشته ايشون اون پسره رو دك ميكنه نَفَر درم هم استارتر رو ول ميكنه دوباره استارتر ميره التماس اين پسر اولي ميكنه بدبخت بهش مهلت ميده خودش رو ثابت كنه بازم ميره با يكي ديگه

خب خب خب 

با توجه ب چیزی ک دیدم این شاهین آقا هنوز بهت حس داره ولیییی ب دلیل اینکه شما رفتی دوراتو زدی و برگشتی ((منظورم ازدواجه ن توهین )) نمیخواد وارد رابطه شه ب هیچ عنوان 

خدایی هم نامردیه

خودتو بذار جاش بعد یخ کن و حالت بد شه 😒 ن الان 

اینقدرم بهش پیام نده رو مخش نرو 

2738

این حجم از قربون صدقه رفتن واسه کسی ک علنا داره بهت میگه نمیخولمت واسه من عجیب به نظرم این سری ن دنبالش برو نزنگ بزن.

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
توام اشتباه میکنی استارتر هم اشتباه میکنه هرکدوم ب ی نحوی

خب درستش چی هست عزیزم چیزی به ذهنت رسیده؟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
چطور ؟؟؟

همینجوری.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
بنده خدا هی داره میگه منظورم رابطه مجدد نیست دیگه چرا همچین فکری میکنی 

چون بار دوم که با هم بودیم همینا رو میگفت ولی بعد از یه ساعت که دیدمش بهم فرصت داد

گلم یی کردم و خام دوستام شدم،خودم بی عقلی کردم خیلی دوسم داشت. بار اول تو چن اشنا شدیم و دو سال دوس ...

ای بابا😐😐😐😐😐

چرا همچین میکردی خب

حداقل بعد از بار اول که ولش کردی رفتی و باز برگشتی قبولت کرد دیگه باید میفهمیدی دوستت داره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706