2703
2553
عنوان

با شوهرم بحثم شد میخوام تنبیهش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 43 پست
ببینید اینقدر این مسئله رو تو ذهنتون بزرگش نکنید بهش پرو بال ندید آره خب ناراحت میشین که  بهتون ...

👌👌👌👌

متاسفانه من اصلا ادم با سیاستی نیستم

و اصلا نمیتونم وقتی عصبی ام اینجور اروم باهاش برخورد کنم و با صحبت حلش کنم

تا دادو بیداد نکنم و خودمو خالی نکنم اروم نمیشم

👌👌👌👌 متاسفانه من اصلا ادم با سیاستی نیستم و اصلا نمیتونم وقتی عصبی ام اینجور اروم باهاش برخورد ...

دادو بیداد نتیجه اش تلخی و اعصاب خوردی ،دل شکستنه که در نهایتم پشیمونی به بار میاره و نتیجه ای که دلت میخواد بگیری رو نمیگیری  و حال دو طرف گرفته میشه و ممکنه چه مسائلی که بعدش به وجود بیاد،،،،موقعی که عصبانی هستی اون محل رو ترک کن اینکار بیشتر بهت کمک می کنه ،،،تمرین کنی یاد میگیری خیلی راحته ،روزهاییم که قرار شاد باشن رو الکی الکی تلخ نمیشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون شیطان نمیتونسته هم پیش مردا باشه هم پیش زنا ،جانشین گذاشته مادرشوهرارو تا عروسو دق بدن .تقصیر خو ...

البته که این برای همه مادر شوهرا صدق نمی کنه بعضیاشون از گل هم گلترن

2720
زمان قدیم فرق داشت با الان مادر خودمم با اسیری با مادرشوهرش سر کرد ولی من واقعا عروس خوبی بودم برا ...

نقطه ضعف مادرشوهر شما دخترشه ،،،،فکر کنم با دخترش مثل دوست باشین و بخصوص پیش مادرشوهرتون هواشو داشته باشین رفتارش تغییر کنه

نقطه ضعف مادرشوهر شما دخترشه ،،،،فکر کنم با دخترش مثل دوست باشین و بخصوص پیش مادرشوهرتون هواشو داشته ...

نه‌متاسفانه اونم لنگه ی مادرشه

از بس حسرتو حسادت به زندگیم دارن‌که بهترین کاری که میکنیم همین دور بودنه

کاری به کارشون نداریم

واسه همین از حرکت شوهرم تعجب کردم که پاشد با اینارفت دکتر

ما اصلا با خانوادش رفت و امد نداریم

البته که این برای همه مادر شوهرا صدق نمی کنه بعضیاشون از گل هم گلترن

اره .مامان من خیلی مظلومه اصلا با عروساش کاری نداره ما اصلا نمیدونیم داداشمینا کجا میرن کجا میان چیکارمیکنن تا خودشون دعوت نکنن نمیریم خونشون اختلافی ام بینشون پیش بیاد طرف عروسمونو میگیریم ک زود تر اشتی کنن 

دوستان،زندگی متاهلی در دراز مدت نه‌تنها اصلا رومانتیک نیست بلکه ممکنه خسته کننده هم باشه، گاهی بعد از وصال محبوب عادت‌هایی رو در اون می‌بینید که ممکنه چندش‌آور باشه!گاهی ممکنه بدن یا دهان همسرتون یه بویی بده که در دوران آشنایی با خوشبوکننده ها پوشانده شده بود!تازه گاهی ممکنه از حضورش خسته بشیدو دوست داشته باشید چند روزی اونو نبینید و تنها باشید و یا با دوستتانون سفر برید!حتی گاهی ممکنه وسط دعوا بگید ای کاش می‌میرد. بچه‌ها‌‌‌، یه چیز بدتر بگم:حتی ممکنه شما در دوران متاهلی عاشق شخص دیگه ای بشید یا از اینکه ازدواج کردیدپشیمون بشید!بچه دار شدن هم همینه!اما اینا خیلی مهم نیست!مهم اینه که من نقص‌های جسمانی همسرم رو مثل بدن درب‌و‌داغون خودم بپذیرم!مهم اینه که با دوستام هم مجردی بیرون برم، ولی کُلیت زندگیم وقف خانواده ام باشه، .حتی ممکنه گاهی دل ما بلرزه و به فردی غیر از همسرمون گرایش احساسی داشته باشیم ولی مهم اینه که این گرایش به فعلیت نرسه و یاد بگیریم که میل جنسی بین ما و حیوانات مشترکه ولی چیزی که مارو متمایز میکنه تعهد در عین شهوت هستشو کلام آخر و مهمترین کلام اینه کهدوست داشتن یه احساس نیست یه فعلهیعنی من باید تلاش کنم همسرم رو دوست داشته باشم میدونید؟تلاش کنم
اره .مامان من خیلی مظلومه اصلا با عروساش کاری نداره ما اصلا نمیدونیم داداشمینا کجا میرن کجا میان چیک ...

درستشم همینه

تا زنشو سمت خودش نکشونه و باهاشون خوب نباشه پسرشم‌ نمیاد سمتش

الان تو این دورو زمونه باید به عروس بیشتر از پسر اهمیت بدی تا بتونی پسرتو داسته باشی

2714
اره .مامان من خیلی مظلومه اصلا با عروساش کاری نداره ما اصلا نمیدونیم داداشمینا کجا میرن کجا میان چیک ...

الان تو این دوره زمونه هیچکس مظلوم نیست فقط آدم منصف و خوبیه،،،،

منم همون روز فسم خوردم که دگ حقی نداری هیچ دکترو سونویی باهام بیای منم بیکس نیستم با مادرم میرم 😔 ...

عزیزم بادیدمثبت نگاه کن شایدگفته بارداری واذیت تشی

یاپیشش خودش گفته زن من چه گناهی کرده یه بارم شده بابامامانم جورموبکشن

اینکع بااونارفته دلیل بربی کسیه شمانیست که

ولی مطمئنم فکرمنفی پشت قضیه نبست

درستشم همینه تا زنشو سمت خودش نکشونه و باهاشون خوب نباشه پسرشم‌ نمیاد سمتش الان تو ...

اصن اصلش اینع که اگه مادرشوهرزرنگ باشه وباعروسش دوست باشه همه چیزب نفع خودش وپسرشه

ولی امان ازبیعقلی وحسادت

میگی تب داشته حالش خوب نبوده حالا اومدن ببرنش دکتر هر چه قدرم با هم مشکل داشته باشین مادر دل نگرانه ...

پسرش درگیر کبد و عمل واریکوسل بود این مادر کجا بود که حالا واسه یه سرما خوردگی خودشو شبیه فرشته کرده اومده پسرشو نجلت بده

عمل واریکوسل چون مربوط به مزدانگیه مرده به کسی نمیگن 

من به خانوادم نگفته بوذم

خالا پدر مادر شوهرم به کل خاندان جلر زدن گفتن

۴ تام روش گذاشتن که اره پسرمون مشکل داشت همش درد بیضه داشت رفت عمل کرد😐😐😐😐😐در صورتی که اصلا همسرم این مشکلارو‌نداشت