گلمون بیا بتعریف یکم روحیمون عوض بشه

جونم براتون بگه از سوتیام زنداداشیم تو جمع گف بهشت زیر پای مادره منم تو همون جمع ب مامانم گفتم مامان پاتو بده بالا

دیگه یبار برادر شوهرم گفت میبینی چ شوهر دسته اولی,گیرت اومده منه خنگ هم گفتم خو منم قبل عروسی دسته اول بودم

بیا جوکی بگو حدااااااقل

حس میکنم ازونام ک صداشون انقد بده و شیشه ها میشکنن مث کارتونا😂😂

دل دله دیوونه منهههه عشقت تو سینه منههه دنیا تو دستای منههه وقتی نگات مال منههه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جونم براتون بگه از سوتیام زنداداشیم تو جمع گف بهشت زیر پای مادره منم تو همون جمع ب مامانم گفتم مامان ...

واااااای واقعا گفتی مامان پاتو بده بالا😂😂😂😂😂😂😂قیافه عروس دیدنی بوده حالا

چ سووووووتی دادی ها دست اول بودی😂😂😂😂

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
حس میکنم ازونام ک صداشون انقد بده و شیشه ها میشکنن مث کارتونا😂😂 دل دله دیوونه منهههه عشقت تو سینه ...

ناموسا اهنگا خزی هم میخونی😂😂

2731
جونم براتون بگه از سوتیام زنداداشیم تو جمع گف بهشت زیر پای مادره منم تو همون جمع ب مامانم گفتم مامان ...

اخی دلم برات سوخت من بودم گریه میکردم همون موقع گریه هم ک نه عرررررمیزدم😂😂

منو دوستم تو یه پاساژ داشتیم راه میرفتیم خیلی جدی و با پرستیژ بعد نگو انتهای پاساژ آینست و ما دو تایی در ایینه فرو رفتیم کم نیاوردیم نیم ساعت به همراه مغازه دارا خندیدیم 😂😂😂😂😂

منو دوستم تو یه پاساژ داشتیم راه میرفتیم خیلی جدی و با پرستیژ بعد نگو انتهای پاساژ آینست و ما دو تای ...

😂😂😂😂😂😂پرروهای جذااااب

دوباره یبار هم برادر شوهرم بهم گفت بیا داخل بطری نگا کن انگار رنگ آب عوض شده من ساده هم نگا کردم همو ...

بیشترین ضربه ها رو از برادر شوهرت میخوری😂😂😂

2706