2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دقیقا سال ۸۷ بود که کتاب رازو گرفتم خوندم اونروز گفتم امتحانش کنم همش باخودم گفتم امروز بجای تاکسی ینفر اشنا میبینم که منو میرسونه دانشگاه کسی نبود با تاکسی رفتم اماااااا......برگشتن ینفرو دیدم که منو رسووووند یکی از دوستام که همیشه هم میدیدمش ولی ایندفعه گفت بیا برسونمت

آره،نمیدونم واقعا با اون بوده یا نه،ولی مشخصات همسرم دقیقا چیزایی بود که میخواستم

و از طرفی،بخاطر ترس هام،مادرم رو از دست دادم 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بلههه زیاد نتیجه گرفتم کارمو از قانون جذب گرفتم ..حتی امروز فک کردم بعد از استخر میریم کدوم رستوران جیگر میخوریم که همسرم دقیقا همونجا برد و جیگر داد بهمون...دیروز از قانون جوب پول درخواست کردم دقیقا اخرای شب پول بهم رسید ن اون مقدار ولی کمترش رسید بهم...چند روزه دارم دوباره مثه گذشته رو خواسته هام کار میکنم ولی تصمیم دارم چیرای بزرگتردرخواست کنم و بااصول تر پیش برم قبلنا فقط از طریق ۲و۳اصول جذب میکردم ولی الان دارم با تمام قوا و انرژی و تلاش پیش میرم...😉😉😉

یبار دیگه هم اونقدر تصور  کردم کامپیوتر تو یه کیف بنفش دارم بالاخره تونستم مامانمو راضی کنم واسم بخره با یه کیف صورتی چون مغازه داره بنفش نداشت امااا  عالیییی بود چندبارم برا سفرام جواب داده ینی اصلاااا هااااا فک نمیکردم برم یهو دیدم وسط همون مقصد دلخواهمم

اگر خواستین بیاینhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2885395/عروساو-خواهر-شوهرابیاین-انتظارتونوازیه-عروس-بگین-خواهر-شوهرام-برعکس-دعوانکنین-فق?postId=94033046  

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2706