2733
2734
عنوان

دارم خل میشم...

359 بازدید | 32 پست

بچه ها دارم خل میشم توروخدا کمکم کنین

دخترم شش ماهشه اصلا شبا نمیخوابه

نه کولیک داره نه رفلاکس نه حساسیت به پروتئین گاوی نه حساسیت به گلوتن نه هیچی

رشدش هم خوبه که یعنی خوب سیر میشه

ولی شبا هی بیدار میشه

سر ساعت بیدار میشه گریه میکنه

به شدت عصبی و پرخاشگر شدم

حس میکنم زندگیم داره از دستم میره

بهش شیرخشک و غذای کمکی قبل خواب دادنو امتحان کردم، خنک نگه داشتنشو امتحان کردم ولی بازم پامیشه

توروخدا راه چاره بدین بهم😭😭😭😘

یعنی هر شب سر یه ساعت خاص بیدار میشه؟ ساعت چند؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ترنجبین و گلاب و بهارنارنج و بده 

عمیق میشه خوابش

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))

دندون داره درمياره.منكه دوسال سر دندوناش اسير شدم.هي يكي درمياورددوباره يكي ديگه ميخواست دربياره.ازوقتي همشون دراومدن بهترشد.هيچ كاريش هم نميشه كرد.!!!

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

پر مو و موهاش مشکیه؟؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
اتفاقا بچه من داره دندون در میاره، خوابش بد بود الان افتضاح شده

آره واسه دندونشه خدا بهت صبر بده آدم بیچاره میشه من احساس میکنم سر این دندون درآوردن کلی پیر شدم فک کن نصف شب خواب شیرین ی دفعه صدای گریه ش میاد هر کاریم بکنی آروم نمیشه

2706