2733
2734
عنوان

کیا سانسوریا ابلق دارن

15946 بازدید | 200 پست

وای من عاشقش شدم خیلی دلم میخواد بخرم اما خیلی گرونه 

خودم تو خونه دارم سانسوریا اما برای من سبز هستش دلم میخواد یه قلمه ابلق گیر بیارم بکارم پیش این یکیا

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ابلق قلمش سبز میشه اگه بگیری مگر پاجوش ازش بگیری

مرمری خوب شد اومدی تاپیکم 

میدونم خوب از گل و گیاه سر درمیاری 

پاجوش از کجا گیر بیارم

من یه گلدون بزرررگ سبزش رو دیروز خریدم صد و بیست تون ابلقش هم صد و پنجاه بود خیلی گرون نیست که

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مرمری خوب شد اومدی تاپیکم  میدونم خوب از گل و گیاه سر درمیاری  پاجوش از کجا گیر بیارم

از کسی که اطرافت گل سانسوریا داره بگیر البته اگه گلش پاجوش داشت

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
من یه گلدون بزرررگ سبزش رو دیروز خریدم صد و بیست تون ابلقش هم صد و پنجاه بود خیلی گرون نیست که

نه بابا اینجا زیر۳۰۰ نیست!

تهران 

چرا سبز گرفتی

نه بابا اینجا زیر۳۰۰ نیست! تهران  چرا سبز گرفتی

ای بابا چه گرون

آخه یه گل دیگه میخوام بگیرم که اون ابلقه این رو.سبز گرفتم که قشنگ تر بشه بذار عکسشو برات بفرستم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706