2733
2734
عنوان

بعد از ماه رمضون همش دارم چاق میشم

347 بازدید | 31 پست

خانوما بعد از ماه رمضون وزن شما هم رفته بالا؟

من از بعد ماه رمضون سه کیلو چاق شدم اصلا پرخوری هم نکردم...کارشناس میگه سوخت و سازت اومده پایین عادیه....پیشنهادی ندارین چیکار کنم بالا تر نره؟

اگر وعده ناهار رو میخورید حتما حذفش کنید خیلی خوب وزن رو کم میکنه 

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبحانه سرموقع 

و پیاده روی اول صبح برای روشن شدن موتور سوخت و ساز

و اینکه یک تا دو روز در هفته هم کمتر از بقیه روزا غذا بخور مثلا نهار نخور یا فقط سبزیجات بخور.

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
اما کارشناس میگه هر سه ساعت یه بار یه چیزی بخور

طب اسلامی میگه دو وعده اصلااااا در اسلام وعده ناهار نداریم 

من ک حذف کردم و کلی هم وزنم کم شده

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
2738
اما کارشناس میگه هر سه ساعت یه بار یه چیزی بخور

منظورم وعده غذاییه وگرنه میوه و سبزیجات میتونی بخوری گلم

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارتون بیاد، هزینه شم خیلی مناسبه واقعا🙂🙂🌹

اینم لینکش 👇

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، اختلالات تیروئیدی،کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید:

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

طب اسلامی میگه دو وعده اصلااااا در اسلام وعده ناهار نداریم  من ک حذف کردم و کلی هم وزنم کم شده

خب صبحانه کافی بخوریم,ناهار میوه بخوربم؟؟؟شام بعدش بخوریم

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
خب صبحانه کافی بخوریم,ناهار میوه بخوربم؟؟؟شام بعدش بخوریم

صبحانه کافی و مفصل ناهار حذف میان وعده میوه و کاهو و سبزیجات شامم سنگین نباشه من خودم در حد چند قاشق برنج میخورم اونم برای ریزش موهام

صبحانه کافی و مفصل ناهار حذف میان وعده میوه و کاهو و سبزیجات شامم سنگین نباشه من خودم در حد چند قاشق ...

صد درصد با حرفت موافقم. حذف ناهار عااااااالیه. من خیلی در موردش تحقیق کردم. ولی متاسفانه هنوز موفق به ترک داعمش نشدم

صبحانه کافی و مفصل ناهار حذف میان وعده میوه و کاهو و سبزیجات شامم سنگین نباشه من خودم در حد چند قاشق ...

ببخشید شما صبحانه معمولا چی میخورین که ظهر خیلی گشنه نشین

این نیز بگذرد...                                   

چقدر کم کردی در چند وقت

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت