2726

من حامله ام شوهرم کارش تو یه شهر دیگس و ۲۰ روزه دیگه میاد پیشم ،بخاطر حاملگیم میخاستم برم سونو به شوهرم خیلی اصرا کردم  که خودش بیاد باهم بریم اما شوهرم میگفت با کس دیگه ای برم یا صبر کنم ۲۰ روز دیگ باخودش برم‌،گفتم صبر میکنم ۲۰ روز دیگ باخودت بریم اما امروز دکترم گفت ۲۰ روز دیگ خیلی دیر میشه نهایتش یه هفته دیگه باید برم ،به شوهرم گفتم دکتر اینجوری گفت خیلی خوشحال شد و گفت باشه برو ،اما من خیلی دلم شکست اصلا انتظار نداشتم از اینکه من منت شوهر خواهرشو بکشم خوشحال بشه ،انتظار داشتم لااقل دلداری بده بگه دلم میخاست خودم ببرمت اما نشد،😔

😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا حساسیتتو درک میکنم اما الکی برای چیزای بیخود ناراحت نشو! مم یبار این حرفو ب شوهرم زدم گفتمن اص ...

اخه میدونست چقدرررر دلم میخاست ایندفعه با خودش برم بچه رو ببینیم دلم خیلی شکست

😘
2728

من بعد۷سال باivfباردارشدم نه روز ازمایش نه سنو ساک باهام نیومد😑میگفت سرم شلوغه.منم غربالگری رفتم جنسیت بچه هارو بهش نگفتم هنوز فکر کن بال بال میزنه الان ماه چهارمم 😂😂

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
مردا به چیزایی که ما فکر میکنیم فکر نمیکنن.همینکه میدونه شما با کس دیگه میری و کارت راه میفته و بموق ...

اره خب بخاطر همون خوشحال شد اما من اعصابم خرده هیچوقت نشده خودش منو ببره دکتر یا جایی همیشه باید منت خواهر یا مادرشو بکشم

😘
بیخیال بابا شوهر من حتی ی بار همراه من نیومد دکتر واسه زایمان تو اوج درد هم رفت کلی زنگ زدیم تا اومد ...

چرا اخه مردا درک نمیکنن ادمو ،زن تو حاملگیش بیشتر از هر کسی به شوهرش احتیاج داره

😘
2706