2737
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عقدم. و کلا رابطه دلخوری رو رفع کرده همیشه از نامزدی تا الان 🙄😶

برا همه صدق نمیکنه 

از نظر روانشناسی اصن وقتی از هم دلخوری نباید رابطه داشته باشی حالا موارد استثنا هم هست که شما یه موردشی

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
2731
مامان نی نی منم همین طور خیلی با مادرشوهر خدا را شکر خوبیم ...اون از گذشته هاش میگه من وقتی از دست ش ...

کار خوبی میکنی عزیزم اونا هم دوست دارن با عروسشون بشینن حرف بزنن ایشالا همیشه خوش باشید  

خدا دخترو حفظ کنه 🥰

برا همه صدق نمیکنه  از نظر روانشناسی اصن وقتی از هم دلخوری نباید رابطه داشته باشی حالا موارد ا ...

😁😁😁😄😄😄... واقعن ما همینجوریم. کلا رگ خابمونه رابطه تو اوج دلخوری همه چیو یادمون میره و عاشق تر از همیشه میشیم

2738
اتفاقا من با مادرشوهرم اصلا بهم بد نمیگذره

من خوشبختانه راحت شدم از دستشون

اگه خوب باشن ادم که مریض نیس ازشون بد بگه 

ان شاءالله توی زندگیت خوشبخت باشی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ببینید این همونه ک تا ۲ روز پیش کلی قربون صدقم میرفت

وایییی من می پوکم اینجوووووری جوابم بده  کلا مردا ک سرد رفتتر میکنن خیلیییییییی رو اعصابن من ک پیش میاد دلم میخاد نسل همه مردا منقرض بشع اخه تا چ حد بی درکی تا چ حد خشک و بی احساس ک یهو با ادم سرد میشن

😁😁😁😄😄😄... واقعن ما همینجوریم. کلا رگ خابمونه رابطه تو اوج دلخوری همه چیو یادمون میره و عاشق تر ...

خب شمام استثنایین

😂🤭🤭🤭🤭

ولی من به شخصه وقتی دلخوریم کیشینیم منطقی صحبت میکنیم که اشتباه از کجا بوده و چیکار کنیم دیگه اینطور مشکلی پیش نیاد

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
2706