2726
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام.حالا مگه چیه با بنده خدا تنها شدی! اشکالی نداره منم توعقد که بودم شوهرم خیلی منومیبرد خونشون البته خواهر یابرادر مجرد توخونه نداشت وگرنه زیاد نمیرفتم.وهرچی به شوهرم اصرارمیکردم زیاد بمونم مزاحم میشم منوخیلی نبر مزاحم نشم میگفت نه باید بمونی چون شوهرم دلش برام تنگ میشد.مادرپدرشم دوست داشتن من باشم.خیلی مواقع هم تنها بودم بامادرشوهرم شوهرم سرکارمیرفت وکلی ام گپ میزدم باهاش. صمیمی امِ هستم باهاش.حالا شما یک ماه نبودی یکروز باشی چه اشکالی داره؟! سخت میگیری عزیزم

والا نمیدونم‌ من که میمونم تنها باهاش فعلا سالمم چیزی نشده 😂😑😂

ما که تنها باشیم یه پفکی یا کیک و چایی با هم میخوریم اون یکم از گذشته هاش برام میگه کلی باهام درد و دل میکنه 

بنظر من که اصلا ترسناک نیست اتفاقا گاهی خوبه با هم تنها میشیم من که بدم نمیاد 

ما که تنها باشیم یه پفکی یا کیک و چایی با هم میخوریم اون یکم از گذشته هاش برام میگه کلی باهام درد و ...

بابا بنده خداها آدمن دیگه😑انگار‌مادرشوهر هارو از فضا فرستادن اونم‌مادر هستن درست مثل مامان ها خاله ها فامیل های ما

والا ما هم اینجوریم دقیقا باهم بعضی ها همچین میگن ادم‌حس میکنه تنها باشه با مادرشوهرش قراره از پشت پا چاقو بکشتمون😑😂

❤Che khobe ke daramet

مامان نی نی منم همین طور خیلی با مادرشوهر خدا را شکر خوبیم ...اون از گذشته هاش میگه من وقتی از دست شوهرم ناراحتم بهش میگم اونم میگه بیاد کارش دارم ....کلی هم باهم تعریف میکنیم تو هفته اش دوغ درست میکنه زنگم میزنه با دخمل میریم خونشون تو حیاط باصفاشون زیر درخت ها میخوریم 😋

اها شما باهاشون مشکل دارین؟الان پیامارو خوندم.فکرکردم مادرشوهرت خوبه وازینکه یه روز موندی حوصلت سررف ...

کجا کفته باهاشون مشکل داره من تو تاپیکش ندیدم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706