2733
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
همش تقصیر مادرشوهرت خاک توسرش😄😄😄😁😁

😂😂😂😂😂😂

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞

حالا من بدبخت تودوران نامزدی عین چی دلم میخواس مدام پیش مادرشوهر خواهرشوهرام باشم😁😁 شوهرم محل نمیداد و نمیبردم پیششون و فقط قرارامون دونفره بود

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم لایک کنید ممنون

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

اسی ب نظر من مادرشوهرت متوجه ناراحتیت شده و دلخور شده شوهره ک برگشته خونه مادرش دلخوریشو گفته شوهرتم دوباره از اول از دستت شاکی شده گفته بزار مثل خودش برخورد کنم تا بفهمه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ببین ی چیز از من ب تو نصیحت اینکه حتی اگ ناراخت بودی ازش ولی ب روش نیاز تا وقتی ک اوضاع دیدی خوب شد ...

این چیزا درسته ولی اینا همه نیاز به تجربه کردن داره کسی دیگ تجربشو بیادربگ تو گوش فرو نمیره فقط باید خودت به شخصه تجربش کنی

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها هرکی میتونه به خانم فقیر کمک کنه که بتونه هزینه درمان بچه شو حتی در حد کم تقبل کنه لطفا به من پیام بده تا اون خانم و بچه اش رو با ادرس و مشخصات و بیمارستا ن مدارک پزشکی بهش معرفی کنم 

حیفه یه بچه نازنین به خاطر بی پولی بمیره 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2887230/کمک-کنید-این-بچه-نمیره?page=1

دقت کنید من کمک نخواستم میگم این ادم رو معرفی میکنم از بیمارستان پیگیر صحت و سقم ماجرا بشید

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
توی عقده اولشه ، فرض کن پسره بره خونه اینا بعد عروس بره با دوستاش

بنده خدا نرفته که خوشگزرونی میگه دنبال کار و بار بوده نه تفریح و دوست بازی.والا زندگی به این سختی نیس که شما عروسا سختش میکنین

سلام استارتر 

یه چیزی 

چرا مامانت وقتی میدونه بعد یه ماه رفتی خونه نامزدتدکه با هم باشین بهت زنگ میزنه بیا بریم خونه خالت ؟ 

خالهدمهمه یا نامزدت 

بنظرم کار مامانتم درست نبود 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706