2726
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست

استارتر يه حرفي هم اماده داشته باش اگه شاكي شد شما دست پيش بگير بگو عزيزم تو ميگي بعد يه ماه زود خواستي بري خونه تون منم ميگم بعد از يه ماه زودتر از پيش دوستت ميومدي تا بيشتر با هم ميبوديم 

ولي ما اين سو تفاهم رو حل كرديم اونشب من متوجه علت تغيير رفتارت نميشن در مورد رابطه  اون شب هم حرفي نزني بهتره 

بعد بگو

ولي بدون سردي تو باعث سردي من و رابطه  مون ميشه 

و من دلم نميخواد اين اتفاق بافته 

خدایا شکرت 🫀
چن ساعت با ماددشوهرتون تنها بمونین چی میشه؟😐لولوه میاد میخوردتون یا خون آشامه 😶شما هم عروسشونین مث ...

اخه مال من تنها که میشم البته قدیما الان نه 

اوففف می‌نشست میگفت بچه های من خوشگلن بچه های من آلن بلن دختر لوس ننر انتر خودشو به رخم می‌کشید میگفت خیلی لوسه کار نمیکنه 20 سالشه 

بعد من عین حمال مجسمه می‌نشستم می‌بردم می‌آوردم دخترشم میشینه عین گاوووو

حالا هی میگفت شوهرتو لوس کن احترام بذار ال کن بل کن یبار تو دعوا بهش گفتم حق نداری دیگه بامن صحبت کنی برو بیرون. از اونموقع دیگه حرف نمیزنه رو مخم نمیره ولی چرت و پرت خیلی میگه و میگه شوخی میکنم. 

بنظرت اعصاب میمونه آدم تنها باشه باهاش!؟ من دیگه اصلا باهاش بیرونم نمیرم حمالی میکردم براش کلی روم. نمیشه بگم نه انجام نمیدم کمک نمیکنم اونوقت دختر گاوش کاری نمی‌کرد افتخار می‌کرد بهش اون. قت من حمالی 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استارتر ی چیزی بگم یکی از دوستان میگفت من بار اول ی رابطه عالی ساختم با شوهرم و کلی حال دادم بهش&nb ...

ن منک نفهمیدم توضیح بده😊

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
ماهم عقديم شوهره منم تا سر يه چيزي باهاش مخالفت ميكنم ميگه تو منو دوست نداري اگه داشتي مخالفت نميكرد ...

آخ گفتی ما هم عقدیم تا میام اعتراض کنم میگه دیگه دوستم نداری😑 تا میگم چجوری ب این نتایج دلچسب میرسی میگه از چشمات معلومه

ینی دلم میخواد سر خودمو با دیوار یکی کنم

حالا دو روز پیش منم ب تلافی حرف خودش میگم توهم منو دوست نداری میگه باز مزخرف گفتی 😐

عزیزم مردا ها بعد دعوا یکم ناراحتن تا بخودشون بیان اونم عقد 

حالا بری خونتون بهت نیاز داره 😁 مزشوه بچشه با کله میاد 😁 البته تو هم باید راهو باز کنیا البته با ناز و کلی ادا 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 

بیخیال بابا

چند سالته استارتر؟

چرا انقدر جناییش میکنید؟

چرا انقدر اعتماد به نفس استارتر و پایین میارید؟ یعنی چی که از رابطه تون خوشش نیومده؟ مگه میشه یه پسر جوون که زن خشگلش و تازه سه ماهه عقد کرده و قبلا هم باهاش بوده و حسابی کیف کرده الان از چیزیش بدش بیاد؟

سر زندگیم شرط میبندم که تمام کسایی که از این کامنت ها گذاشتن یا مجرد هستن یا زیر بیست سال سن دارن، کلا تو زندگیشون مرد ندیدن که از این نظریه ها میدن🤨

تنها دلیل قیافه گرفتنش اینه که دیده ناز کرده و ابراز ناراحتی کرده زنش منتش و کشیده و بهش حال داده، الان به این نتیجه رسیده که کم ناز کرده، همین و بس

بعد ازشام برااینکه بیشتر اعصبانی نشه رفتم تو اتاقش نشستم تااومد واقعا دیگه حوصلم سررفته بود و دیگه ن ...

چرا همش مينويسي اعصباني؟ عصباني عزيزم، الف ديگه نداره اولش كه

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2706