2733
2734
عنوان

مامان_پسرام بیا

121 بازدید | 10 پست

سلام

کاربر مامان_پسران توی یکی از تاپیک هام گفتی بودن اینکه تو توهینی کرده باشی به من ولی من بهت توهین کردم

اسکرین حرفات

یه بار گفتی بهم مسلمون نیستی

یه بارم گفتی برفرهنگم

منم دقیقا همین ها رو بهت برگردوننم به جز اینکه بگم مسلمون نیستی

ولی به خاطر باقی حرفات که مادبانه بود

معذرت میخوام بابت اینکه توهینات رو جواب دادم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آفرین به اخلاق و منش شما 👏👏

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2731

متاسفانه تاپیک تعطیل شده اسکرین صحبتهای قبلی رو هم میذاشتی خوب بود

من آداب و رسوم و سنت رو گفتم و شما گفتی پشت کوهی و جهان سومی و .....

راجب مسلمونی هم شما کاملا به من توهین کردی و گفتی وقتی حرف پول میاد خدارو یادتون میره منم جواب دادم

نگو توهین نکردم.کاشکی اسکرین از پستت میگرفتم و میذاشتم

آفرین به اخلاق و منش شما 👏👏

من توی نی نی سایت هیچوقت به هیچکس بی احترامی و توهین نکردم ولی شما توی تاپیکت هرجور دلت خواست صصحبت کردی الانم تاپیک زدی که بگی من بهت توهین کردم و شما هیچی

من شروع کننده توهین نبودم وقتی حرف از مسلمونی و خدا و ایمان رو زدی منم خیلی ناراحت شدم و اونجوری جواب دادم

الانم دیگه هیچ صحبتی با شما ندارم

ببخشید خداحافظ

2738
متاسفانه تاپیک تعطیل شده اسکرین صحبتهای قبلی رو هم میذاشتی خوب بود من آداب و رسوم و سنت رو گفتم و ش ...

اتفاقا دقیقا در جواب حرفت که گفتی مسلمون نیستی این حرف رو زدم من

اتفاقا دقیقا در جواب حرفت که گفتی مسلمون نیستی این حرف رو زدم من

نه عزیزم.گفتم که کاشکی از همه ی پستها عکس میگرفتی

من قبل از حرف شما هیچ حرفی از خدا و مسلمونی نزده بودم.وقتی فقط از 3 تا پست من که درجواب بی احترامی شما بوده عکس گرفتی و بقیه رو نه پس دیگه حرفی با شما ندارم لطفا ریپلای نکن

نه عزیزم.گفتم که کاشکی از همه ی پستها عکس میگرفتی من قبل از حرف شما هیچ حرفی از خدا و مسلمونی نزده ...

عزیزم همین جا حرفات نشون میده چقدر بی فرهنگی

من با اینکه تو مقصر بودی ازت معذرت خواهی کردم

ولی بازم طلب کار بودی

متاسفم برات