2737
2734
عنوان

وقتی شوهرم زنگ میزنه، چی بگم ک مشتاق شه بیشتر زنگ بزنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4514 بازدید | 59 پست

من وقتی طرفم زنگ میزنه انقدددد با هیجان و قربون صدقه و لوس حرف میزنم که اونم همیشه سرِ ذوقه با من حرف میزنه، انقد که با دوستاشم بیرون باشه باز ازشون جدا میشه به من زنگ میزنه، همیشه نباید منتظر تماس اون باشی که ، توام زنگ بزن.. بی هوا یه پیام بده که محتواش قربون صدقه باشه، پشت تلفن ذوق نشون بده و معمولی حرف نزن، لحنتو لوس کن...

حرفای جالب بزن، مثلا با لحن بچگونه یه چیزی بگو...

یجوری باهاش حرف بزن که انگار ابداعِ خودته اون شیوه و شوهرت از کسه دیگه ای نشنیده باشه،من اینجوریم ، تازه طرفم به شددددت ادم مغروری هستش و رفتارش مردونست،اما با من مثل خودم شده ، لحنشو حرف زدنش ،کلی قربون صدقم میره، و مطمئنم که کسی تا حالا اینجوری باهاش حرف نزده و واسش تازگی داره... من ابراز علاقه کردنم با شیطونیه واسه همین دوسداره... خودم و لوس و شیطون میکنم و جملات رو طوری که مخصوصِ خود من هست ادا میکنم ذوق میکنه خلاصه...

معمولی نباش و توام زنگ بزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اسمی از همسرت نیست گفتم شاید جدا شدی داری با بچه ها شوخی میکنی یا همچین چیزی

نه عشق اولم و آخرم شوهرمه فداش بشم

ولی خدایی بچه هام وجودمن

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
من وقتی طرفم زنگ میزنه انقدددد با هیجان و قربون صدقه و لوس حرف میزنم که اونم همیشه سرِ ذوقه با من حر ...

واووووو

چه بلدییییییی

بیشتر بگو 

من بلد نیستم بچگونه حرف بزنممم   

نامزد منم خیلی مغرور و درون گرا هست  و اصلا اهل ابراز علاقه نیست 

اما دوستم داره هاا

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2728
من وقتی طرفم زنگ میزنه انقدددد با هیجان و قربون صدقه و لوس حرف میزنم که اونم همیشه سرِ ذوقه با من حر ...

همه اینا رو بگی ، باز باید طرفتون آدم درونگرا و سردی نباشه ..

من خودمو میکشدم در عشق ، اما عشقی داشتم در گذشته که چون سرد بود نتیجه نمیداد...

توی ازدواجم بر عکس همسرم اهل محبته ، و گرمی من هم کمک کرده تا خونمون گرم بمونه ...

خلاصه بانو جان ، همه اینا که شما گفتید لازمش یه پسر هستش که مثل اون عشق قبلیه من سرد نباشه .. البته درونی گرم و با مهربونن اما اهل تلفن و عشق زبونی و اینا بعضی پسرا نیستن دیگه ..

من خیلی اذیت شدم و درست شدنی هم نبود قضیه . چون ذات کسی زو نمیشه عوض کرد

واووووو چه بلدییییییی بیشتر بگو  من بلد نیستم بچگونه حرف بزنممم     نامزد ...

من هربار که زنگ‌ میزنه یه مدلِ متفاوت سلام میکنم

مثلا گوشیو برمیدارم بلافاصله میگم واااااااااای دورت بگرددددم دلم یه ذرررره شده بووووود،بعد دستمو چندتا محکم ماچ میکنم که مثلا دارم اونو میبوسم...

یا مثلا سرکاره زنگ میزنم بهش تا میگه الو میگم فقط زنگ زدم بگم عاششششقتتتتم(دقیقا همینطوری با ذوق کلمات رو میکشم) اونم میخنده میگه منم همینطور(چون جلو همکاراش نمیتونه راحت صحبت کنه😂) بعد بلافاصله لحنمو لوس میکنم میگم: اُ دا نِگَهدااااال(خدانگهدار)اونم میخنده و خدافظ و قطع میکنیم و کلا شاید ۱۵ ثانیه بشه‌....یا مثلا اگه جایی باشم ک نتونم حرف بزنم زیاد یا با دوستام باشم مثلا یه دونه قلب واسش میفرستم که بدونه به یادشم ‌.‌ اینجور کارا دیگهه😂😂

من هربار که زنگ‌ میزنه یه مدلِ متفاوت سلام میکنم مثلا گوشیو برمیدارم بلافاصله میگم واااااااااای دور ...

وای چه شیطونی    خوشبحال شوهرت 

چند سالته ک انقدر پر انرژی هستی ؟ 

دوست پسرته ؟ یا شوهر؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
همه اینا رو بگی ، باز باید طرفتون آدم درونگرا و سردی نباشه .. من خودمو میکشدم در عشق ، اما عشقی داش ...

به نظرم اگه طرف واقعا ادم رو دوسداشته باشه متقابلا یه مدت اینجوری باشی کم کم راه میوفته و یاد میگیره... الان عشق منم از من یاد گرفته... دقیقا خودِ من شده اما ورژن پسرونه 

2738
به نظرم اگه طرف واقعا ادم رو دوسداشته باشه متقابلا یه مدت اینجوری باشی کم کم راه میوفته و یاد میگیره ...

خدا رو شکر 

من که شانس آوردم با اون آقا ازدواج نکردم ... 

وگرنه با گرمی من چه مصیبتی میشد تا یادش بدم..

کلا با مرد سرد و زن سرد سخته کنار اومدن اگه خودت گرم و پر حرارت باشی

ایشالا یکم دیگه عقد میکنیم😍چیزی نمونده دیگه😁😁

ایشالا خوشبخت شید عزیزم 

باز چیزی بلد بودی بگو بهم   

نه عشق اولم و آخرم شوهرمه فداش بشم ولی خدایی بچه هام وجودمن

خداروشکرررر😍😍👌

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706