2737
2739
😑😑😑😑😑

من چندسال پیش به پیشنهادنی نی سایتیهانوشتم چنان بلاسرم اومدکه چندوقت پیش ازبین بردمشون وفقط دیگه ازخودخدامیخوام وتوسل به ائمه

انسان اشرف مخلوقاته بعدماازفرشته هابخواهیم؟

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو امام زمان از فرشته ها خو بالاتره من به امام زمان هروقت نامه نوشتم جواب گرفتم. نامه هامم نگه میدارم بعدا که میخونم میفهمم همه رو براورده کرده

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
من چندسال پیش به پیشنهادنی نی سایتیهانوشتم چنان بلاسرم اومدکه چندوقت پیش ازبین بردمشون وفقط دیگه ازخ ...

میشه یکم توضیح بدین ک چطور نوشتین و چه اتفاقایی افتاد ک متوجه شدین از نوشتنه

اخه خودمم چن روزه مینویسم ترسییدم

من به هر چی بخوام میرسم💚
2731
من تا حالا ننوشتم والا اینجا یه خانومی میگفت اگه نامه بنویسی برا فرشته ها فرشتش خوب نباشه گرفتار میش ...

اون جنه وگرنه فرشته ها که همه خوبن

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2738
خو امام زمان از فرشته ها خو بالاتره من به امام زمان هروقت نامه نوشتم جواب گرفتم. نامه هامم نگه میدار ...

ولی واسه من اینطور نبوده😊

من به هر چی بخوام میرسم💚
ولی واسه من اینطور نبوده😊

فرشته ها رو مگه میشناسید که نامه مینویسید مثلا توی نامه فرشته خاصیو صدا میزنید؟ یا خطاب میکنید؟چطوریه اصلا

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
فرشته ها رو مگه میشناسید که نامه مینویسید مثلا توی نامه فرشته خاصیو صدا میزنید؟ یا خطاب میکنید؟چطوری ...

اره هر فرشته مخصوص به یه موضوعه 

سرچ کنین تو همین نی نی سایت

خودم ازینجا یادگرفتم

من به هر چی بخوام میرسم💚
اون جنه وگرنه فرشته ها که همه خوبن

اخه عزیز دلم به فرشته نامه مینویسن نه جن   ایشونم درباره ی نامه نوشتن به فرشته ها اینو گفت البته که من خودم به این نامه نوشتنو فرشته خوبو بد اینا اعتقاد ندارم فقط جن و کامل بهش اعتقاد دارم چون تو قران هم هس 

2706