2733
2734

دوستان کار همسرم سنگینه و از صبح تا حدود ۹ شبم بیرونه

جسم و روحش باهم خسته اس

بدنش بی جون وبی توان شده و توی روحیه اش هم تاثیر گذاشته کار سختش

غذایی بهش میرسم

ولی دنبال مکمل تقویتی میگردم براش

کسی آشنایی داره با اینهمه انواع مکمل

ک ب من بگه

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سویقهای مختلف هست خیلی خوب شنیدم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738

چقدرخوب حالا شوهر منم کارش سنگین بود معتاد شده میگه کارم سخت بود نمیتونستم تحمل کنم 

ازش متنفرم 

مواظب باش شوهرت خدای نکرده معتاد نشه حتی به قرص چون توجیه اکثر مردا مثل شوهر منه 😯😯

اگه میخوای پول برای این قرص ها هدر بدی و تهش هم هزارتا عوارض ...برو قشنگ هفت مغز بخر براش کاچی بپز ،یا پودرش کن و شیرینش کن بهشون بده...این خودش از صدتا اون مکملا انرژی زاتره

..روحیه اشون هم دست خودته...ازسرکار که اومد خونه رو براش تبدیل به جایی کن که ارامش داشته باشه

...

خدایا شکرت❤
سویقهای مختلف هست خیلی خوب شنیدم

منم میخام بگیرم میگن خیلی خوبه

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
2706