2737
2734
عنوان

بچه هابیایید

575 بازدید | 45 پست

من چکار کنم امروزم تست گذاشتم مثبت شد

جمعه موعدمه

از دیروز خیلی کم لک میبینم تا حالا اصلاااا سابقه لکه بینی قبل پریود نداشتم میترسم ازمایش بدم امکان داره بخاطرقرص لتروزول وامپولhcjباشه؟

امروز۱۵روز گذشته از تزریق امپول

عزیزم مبارکه. فک نکنم این لکا بخاطره آمپول و قرص باشه برو ازمایش بده حتما اگه دیدی لک داری برو دکتر زنان شیاف بگیر

خاله های مهربون برا سلامتی نی نی تو دلم ی صلوات بفرسین  انشالله امسال پایین انتظار تمام منتظرا باشه  
عزیزم مبارکه. فک نکنم این لکا بخاطره آمپول و قرص باشه برو ازمایش بده حتما اگه دیدی لک داری برو دکتر ...

ین میشه واقعا باردار باشم

برام دعا کن عزیزم

فردا میرم ازمایش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو گلم من خودمم با لتروزول و آمپول جواب گرفتم انشالله فردا جواب مثبت بگیری بیا مارو هم خوشحال کن

خاله های مهربون برا سلامتی نی نی تو دلم ی صلوات بفرسین  انشالله امسال پایین انتظار تمام منتظرا باشه  
2731
انشالله بارداری خوبی داشته باشی گلم

مرسی عزیزدلم انشالله توهم ی نی نی سالم تو دلت داری

2738
بخدا اصلا باور نمیکنم تا ازمایش ندم شوهرمم نمیزاره برم ازمایش میگه صبر کن عقب بندازی

عزیزم دیگ فکر کردن نداره یقین داشته باش نی نی داری تو دلت توروحدا برامنم دعا کن😙😙😙😙😙خیلی خوشحال شدم واست

تیکر یکسالگی گل پسرمه
ی لحظم معطل نکن پاشو بروووو ب خداجای توبودم همین الان میرفتم ازمایش  پاشو برو شیرینی بخر دخترر ...

فردا میرم پیش عباسی برام بنویسه اگ واقعا بودم خودشم برام شیاف مینویسه نبودمم داروهاموبنویسه

2706