2726
عنوان

بچگی هامون😂

225 بازدید | 23 پست

من وقتی بچه بودم فکر میکردم شهرمون پایتخت ایرانه...

😃😃😃😃😃

دوستم فکرمیکرد امام خمینی خداست

شماچه فکرای خنده داری داشتید؟؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امام خمینی یکی از امام هاست! 

همش میگفتم 13 تا امام داریم! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

همش با خودم فكر ميكردم اولين كسى ك ب قاشق گفت قاشق كى بود و چرا اين اسمو گذاشت

فكر ميكردم غذا ك ميخوريم گوشت مرغ يا گوسفند چون ميجويمشون دردشون ميگيره و جيغ ميزنن تو دهنم دلم ميسوخت واسه همين بيشتر مواقع گوشت رو درسته قورت ميدادم😑😑😑😑متاسفم براى خودم😂😂😂

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
همش با خودم فكر ميكردم اولين كسى ك ب قاشق گفت قاشق كى بود و چرا اين اسمو گذاشت فكر ميكردم غذا ك ميخ ...

آخی...😃😃معدتو داغون کردی دختر😃😃😃

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

من فک میکردم خدا رو ابرا نشسته .. یا یکی میرفت محضر عقد کنه  وقتی پیشم صحبتش بود فک میکردن میبرنش از کمر نصفش میکنن و ی امپول هم ب دستش میزنن ... نمیدونم چرا اینطور فکر میکردم واقعا 🙃🤪

بگو ک نیستی فقط ، خدای جا نمازها ...بگو ک چاره سازی و خدای چاره سازها 😔 
2706