2737
2734
عنوان

کسی سفر خارجی داشته!؟

808 بازدید | 21 پست

خانوما کسی چیزی درمورد ویزای ترانزیتی میدونه! ؟

من قراره از ترکیه برم ب ی کشور دیگه چندساعت تو فرودگاه بمونم و بعد ب کشور مقصدم برم... 

چندتاسوال داشتم... 

من تو فرودگاهی ک متوقف میشم و باید هواپیمامو عوض کنم  باید مجدد برم چک بشم و کارت پرواز بگیرم و بعد گیتم رو پیدا کنم!؟ 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

از فرودگاه میتونی سوال کنی اما اگه چمدوناتو نگیری نیاز نیس مجدد کارا تکرار بشه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من رفتم اما اینجوری که بخوام عوض کنم نه ، ولی فکر کنم باید دوباره همین کار هایی که گفتی رو انجام بدی ...

یعنی اول برم صف طولانی مربوط ب چک پاس و ویزا و بلیط، بعد کارت پرواز بگیرم! ؟میدونی اونجا سخت میگیرن یا نه!؟ 

بلیطت مال چه ایرلاینی هست ؟ معمولا هر دو کارت پرواز رو از فرودگاه ایران میگیری. 

واقعااااا! ؟

یعنی دیگه چک نمیشم و باهمون کارت پرواز دنبال گیتم باید بگردم!؟ 

هنوز ایرلانم مشخص نشده، دوروز دیگه

2738
نه فقط از بازرسی رد میشی  کارت پرواز هم موقع ورود به هواپیما بهت میدن وقتی بلیطتو نشون بدی

بازرسی سوال میپرسن!؟ 

خیلی استرس دارم

ببین ایرلاینها باهم فرق میکنن. اولا که پرواز های ترانزیتی رو وقتی پیاده بشی مسیرش از سایر مسافرها که همون کشور میرن جدا میکنن. چون اونها میرن سمت چک‌ پاسپورت و گرفتن چمدان ولی شما به سمت گیت جدید راهنمایی میشی . از هواپیما که پیاده شدی از مامور فرودگاه بپرس راهنمایی میکنن

نه فقط ی کوله 6 کیلویی دارم

بذار کامل برات بگم عزیزم. 

ترکیه که ویزا نمیخواد، 

کشور مقصدت اگه ویزا میخواد، موقع تحویل بارت از همینجا اعتبار و صحت ویزات چک میشه. بارت رو تحویل میدی و دوتا کارت پرواز میگیری. یکی برای این پرواز بکی برای پرواز ترانزیتت. اونجا که پیاده بشی بار تحویل نمیگیری بارت مستقیم به هواپیمای دوم میره. خودت پیاده میشی . از توی فرودگاه به سمت گیت دوم هدایت میشی . ممکنه یک بازرسی بدنی بشی ولی سوالی نمیشه و ویزا هم تا مقصد چک نمیشه فقط پاسپورت و کارت پرواز دوم رو چک میکنن موقع ورود به هواپیمای دوم 

2706