2726

منو شوهرم سر اینکه تولد برادرزادش که با دندونیش تو‌ یه روز گرفته دعوامون شده

من یه دستبند ظریف گرفتم براش که شمایلش طلاست ولی اون می گه کمه و می خواد یه میلیون پول بده

اونا سر عقدم بهم یه میلیون ندادن. 😐

و اینکه اینم بگم همسرم الان کار نمی کنه و ما از پس اندازمون خرج می کنیم و هنوز عقدم با هم زندگی نمی کنیم

خواهرشم دم به دقیقه زنگ می زنه کادورو چی کردی تازه چندبارم کفته ما همه می خوایم دوتا کادو بدیم که منم دوتا کادو‌ببرم

چی کار کنم😭

یه کادو که گرفتین یه خرسی سگی چیزی براش بخرید

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نذار بده

خیلی بده همسرت انقدر بی عقل باشه

من اصلا تحملشو ندارم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

دستبندی که گرفتی طلاست؟

اگع اره که بسه دیگه  چه خبره😑 حالا  شوهرت اصرار داره یه اسباب بازی هم بگیرید

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
بزار هر کاری دوست داره بکنه . شوهر منم جونش در میرفت برا خواهرش .الان بیا ببینشون بدون هیچ دخالتی از ...

شوهر منم همینطوری بود واسه عقدمون انقد ک خودم اصرار کردم زنگ زد بیان 😑😑😑😑😑 وگرنه نمیخواست بگه😂

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
2706