2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هرکی سرش تو لاک خودش باشه

باور کن یکی خوب باشه همیسه اون یکی بده باور کن..

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2714

مث زن داداشم باشه که به مامان بابام خیلی احترام میزاره و ما هم متقابلا احترام میزاریم، رفت و آمدمونم ماهی یه بار اینطوریاس دوری و دوستی، من خودم به شخصه با خودش و سبک زندگیش زیاد حال نمیکنم ولی همین ک با داداشم خوبه برام کافیه و بقیش به من ربطی نداره و خداییش برامم مهم نیس نمیدونم چرا

چی؟

عصری تاپیک یه خواهر شوهر کم توقع بودیمکه اینارو میگفت   

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
واااا چکار کرد مگه؟؟؟

همش ازمن بد میگفت..داداشم بوسم میکرد حسودی میکرد..یا مثلا من تو خونمون ب همه میگم کی چیکار کنه بچه کوچیکم ولی خونه مامانم رو دست من میچرخه.رفته ب داداشم گفته بمن دستور میده..ماه رمضون مهمونی داشتیم ساعت هشت اومد دو دقیقه ب اذان بود..گفت چیکار دارین بکنم گفتم فقط اذون مونده اونو تو بگو

2706