2726
یجوووری میگن با چی میپوشین من که چادریم تعجب میکنم😂😂😂زیرش شلوار پشمی میپوشن عین مادربزرگام جورابو ...

😂😂😂😂😂😂وای دیوونه خودمو اونجوری تصور کردم 😂😂هی میگه رواج نده انگار من سازمان مد جهانیم 😂😂

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
آهان خب اگه اونجوریه که بنظرم حتما بایدجوری پوشیدکه خط شورت مشخص نشه بهترین کار پوشیدن لباس زیر پا ...

لباس زیر پادار نمیدونم چیه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره زدم تو ذوقش عذاب وجدان دارم  😁😁هی میگن چجوری با شرت بریم بیرون حس میکنم یه عمره لختم 😂😂 ...

😂😂😂😂😂ن اصلا از فردا يه سريا رو ميبينيم شورت و مانتو پوشيدن😂😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2728

بهدا همین پیراهن ساحلیا ازین مانتو و جلوبازا خیلی حجابش بهتره

باد که عمرا ببره بالا

مگه ادم خودش بکشه بالا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بهدا همین پیراهن ساحلیا ازین مانتو و جلوبازا خیلی حجابش بهتره باد که عمرا ببره بالا مگه ادم خودش ب ...

احسنت😘

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
ممنون عزیزم  مادرم شب شب۱۷ام ماه مبارک رفت نماز مغرب عشاش خوند ازمسجداومدبیرون جلومسجدماشین خل ...

واى خدا رحمتشون كنه

خدا ب دلت ارامش بده و ب قلبت صبر

اينقدر غم از دست دادن عزيز سخته ك حتى فكر كردن بهش قلب ادمو تيكه ميكنه چه برسه ب واقعيت😞😞😞

عزيزم خونه خودت نمون برو تو جمع خواهربرادرات تو خونه مامانت واسه ارامش روحش دعا بخونين خيرات كنين اينجورى دلت اروم ميگيره😞😞😞

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
بخدا این چیزیکه من پوشیدم عملا عباست😁😁😁😁

زيباست❤️😘

خط شورتشو پیدا کن 😂😂

دو نمره😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706