2737
2734

خیلی با خودم تکرار میکنم که حتما مصلحت نیست، سوالمم فقط واسه اینه که امشب خیلی دلم گرفته، نمازم خوندم، قرآنم خوندم اما گرفته که گرفته😔

گفتم شاید جواباتون مرهم باشه به دل ِ گرفته م😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ناخاسته و ناباورانه باردار شدم

هنوز متوجه حکمتش نشدم ، حالا به دنیا بیاد ببینم متوجه میشم یا نه

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
2728

من من برا من معجزه بود

بعد باردار شدنم خداروشکر میکنم که هفت سال بهم نداد ولی بعد هفت سال سر تاریخ دقیقی بهم داد حتما مصلحته ب وقتش میده شک نکن

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2738

خوشبحالتون.باز شما یه قدم از امثال من جلوترید.هم در حسرت ازدواج هم اولاد.....عزیزم اگه دلت شکست برای منم دعا کن

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 

من خیلی دلم میخواست بچه دوم بیارم شوهرم شدید مخالف بود انقدر بهش زور کردم آخرم آوردم شوهرم تو بارداری خیانت کرد همش گفت بچه دوم نمیخواستم خیلی عذابم داد آخرشم بچم اتیسم شد گاهی یه کارایی رو زوری انجام بدی مشکل دار از آب در میاد

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

آره متوجه شدم که بچه‌داری چقدر سخته و پیر شدم😭 از لجبازیاش، شیطنتاش،خرابکاریاش ...

پسرم حرف نمیزنه، متوجه حرفامونم نمیشه، خیلی دلم گرفته و ناامیدم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

عزيزم صبور باش

ميدونم خيلي برات شيرينه كه مادر بشي

اصلا زن ها قلبشون از اول براي مادر شدن خلق شده

حتي وقتي دختر كوچولو هستن 

اما هميشه همه چيز زندگي ات رو از خدا با خير و سلامتي بخواه و صبر كن

ان شاء الله ي روزي طعم مادر شدن رو ميچشي

فقط اميدت به خدا باشه

یا صاحب الزمان ادرکنی

من الان یک سال و ۷ ماهه که اقدامم و نتیجه نداده. کلیییی ناراحت بودم و واقعا بگم که با خدا قهر کرده بودم(قبل ماه رمضان) ولی بالاخره متوجه شدیم که dna اسپرم همسرم شکستگی زیادی داره و برفرض اگه لقاح هم بگیره سقط میشه و اگه به فرض بچه بمونه در آینده مشکلات بسیار زیاد مثل اوتیسم و مشکلات خونی و .... داره.  اینطوری شد که فهمیدم چرا خدا این پروسه رو به تاخیر انداخت

امیدوارم زودتر این مشکل حل بشه

2706