2726
عنوان

کسایی که آی یودی گذاشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هیچ روش جولوگیری صد در صد نیست پس دوستان ترکیبی بزنیدصنعتی(کاندوم. قرص. آیودی) سنتی(طبیعی)

عاشقتم ینی خخخ

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
آره تا ۵ ماه که همش عفونت داشتم و بدنم بهش عادت نمیکرد بعدم که بدنم عادت کرد بهش باردار شدم دستگا ...

😂😂😂😂😂ببخش خندم گرفت سرم نیاد حالا من بشددددت خیالم ب ایودی راحت بود پس 

میگن تو مواقعی که میدونی احتمال بارداری زیاده باید طبیعی هم جلوگیری کرد  در عین حال که دستگاه ...

من همین یه بچرو با هزززار درمان و نذر و نیاز گیرم اومده میگن وقتی نخای شوهرت از بغلت رد بشه هم حامله میشی😁😁

من همین یه بچرو با هزززار درمان و نذر و نیاز گیرم اومده میگن وقتی نخای شوهرت از بغلت رد بشه هم حامله ...

بخدا راست میگی

من این حرفت رو قبول دارم

بچه اولم تنبلی تخمدان داشتم.دوسال بچه میخاستم و گیرم نمیومد.اینقدر زجر کشیدم تا باردار شدم.

بعد از اون ،بچه اولم ۵ ماهه بود باردار شدم ناخواسته.

۵ هفته بود که سقط شد

الانم بچه اولم سه سالشه واااااقعا نمیخاستم که دستگاه گذاشتم.اصن شرایط و موقعیتش نداشتم الان که باردار شدم

کلاسیستم رحم تو زن تعیین کننده همه چیزه همه چیز  مخصوصا اونا که راحت باردار میشن عوارض زیادی د ...

پس ما بدبختا چیکار باید بکنیم که ذرت و ذرت حامله نشیم؟😂

هرچه دلم خواست نه آن میشود ، هرچه خدا خواست همان میشود❤️