2726
عنوان

اگه شما جای من بودید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 33 پست

این تصمیمی نیس ک ما بگیریم گلم چون در حقیقت در شرایط شما نیستیم خودتون باید همه جوانب را بسنجی و ب خیلی چیزا فکر کنی.

ببین من نه شخصیت تو رو میشناسم نه اون اقارو  نه شرایطتتون رو میدونم  من نظر خودمو گفتم ...

از نظر اخلاقی واقعا مورد تائید منه من ی ادم خیلی منطقی هستم و اصلا احساسی تصمیم نمیگیرم ک بخام الکی بگم ایشون از نظر اخلاقی واقعا همونیه که من میخام اما از نظر مالی ن

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تقریبا تو شرایط تو بودم با این تفاوت ک اون خونه و ماشین و شغل خوبو جایگاه اجتماعی خوبی داره و میتونه پیشرفت کنه و تفاوتش با من فقط اینه ک من بابای پولدار دارم اون خودش به اینجا رسیده 

اگه دوسش داری بجنگ خونم نداشته باشه بابات ک هست بابات میده 

👄💄👠
2728

شما آدم پولكی و رفاه طلبی هستی مث من! مطمئن باش نمیتونی با ماهی 3 زندگی كنی! باید بری تو یه خونه ساده با ماشین ساده! سفر محیا نیست خرید محیا نیست تاب نمیاری! البته برداشت من از حرفهات این بود اگر پول و رفاه برات مهم نیست و تاب زندگی سخت و بخاطر عشق داری خب ازدواج كن

این تصمیمی نیس ک ما بگیریم گلم چون در حقیقت در شرایط شما نیستیم خودتون باید همه جوانب را بسنجی و ب خ ...

شده تا حالا سردرگم باشی ؟؟ بین دو تا انتخاب ؟؟بترسی از پشیمون شدن انتخابت بترسی از ایندت از ی طرف هم دلت باهاش باشه اصن نتونی به کس دیگه ای فک کنی من مشاور هم رفتم وای واقعا دلم میخاد ببینم نظربچها چیه

🖤
از نظر اخلاقی واقعا مورد تائید منه من ی ادم خیلی منطقی هستم و اصلا احساسی تصمیم نمیگیرم ک بخام الکی ...

تصمیم مهم رو تو باید بگیری

چون یا باید بری و با شرایط اون اقا بسازی و با تموم ناز و نعمتاخدافظی کنی

با توجه به اینکه میگی از باباشم خوشش نمیاد پول بگیره

یا باید از پدرت کمک بگیری که اینم بستگی داره پدرت کمک میکنه ایا خودت دوست داری کمک کنه تازه اگه شما دو تا راضی بودین اون اقا کمک رو میپذیره

تصمیم مهم رو تو باید بگیری چون یا باید بری و با شرایط اون اقا بسازی و با تموم ناز و نعمتاخدافظی کنی ...

برای زندگی روزمره ترس ندارم مثلا همیشه دلم میخاس سفرخارجی یا ماشین خوب یا اصن من به اجاره نشینی فک میکنم حالم بد میشه ولی این اقا تا ۵ سال دیگه شرایط خرید خونه نداره منم اصلا دوست ندارم از کسی کمک بگیریم

🖤
شما آدم پولكی و رفاه طلبی هستی مث من! مطمئن باش نمیتونی با ماهی 3 زندگی كنی! باید بری تو یه خونه ساد ...

متاسفانه بله مثلا امشب رفتم ی فروشگاه برای خرید ی سری کرم مراقبتی فقط ۱ میلیون من کارت کشیدم بعد تا اومدم با خودم کلنجار رفتم که من میتونم باهاش زندگی کنم ؟؟قطعا ازدواج با ایشون ینی شروع ی زندگی جدید با مشکلات مشکل النم ترسه دوسش دارم اما از اینده میترسم یکمی هم دهن بین هستم ک نکنه مثلا فلانی با ی ادم پولدار ازدواج کنه و من حسرت بخورم دارم با این فکرا دیوونه میشم 

🖤
قطعا می ارزه  حقوقش 15 م  من خودمم درامد دارم پول بابامم هست

۱۵؟؟خب عزیزم ایشون حقوق خوبی داره اما پسرعموی من فقط ۳و نیم اونم بدون پشتوانه مالی بدون خونه اونم تو این شرایط سخت 

🖤
2706