عنوان

اگه شما جای من بودید ...

209 بازدید | 33 پست

بچها اگه شما همچین موردی رو برای ازدواج داشتید که از نظر اخلاقی خیلی خیلی مورد تائیدتونه یعنی همونیه که همیشه میخاستید اما از نظر مالی ن 

من خودم توی یک خانواده با وضعیت مالی عالی بزرگ شدم و هرچی خاستم در اختیارم بوده و بهترین خونه بهترین ماشین و بهترین سفرها ولی این اقا پسر از نظر مالی خیلی خیلی از ما سطحشون پایین تره 

داره کار میکنه حسابدار یک شرکت خصوصیه با برجی ۳ونیم خیلی هم زرنگه و پشتکار داره 

تا الن حتی هزار تومن هم از باباش نگرفته با اینکه اصن نداشته هم بهش بده اما همیشه رو پایه خودش وایساده 

خیلی هم ادم با فرهنگ و شناخته شده ای هست برای من خیلی با ادبه اما تنها مشکل من اینه بخاطر مسائل مالیه من الن همه ی خاستگارام توی بهترین شرایطن خیلی پایین باشن لااقل خونه دارن ولی اگه با ایشون ازدواج کنم باید برم اجاره و خیلی از خواسته هامو بزنم 

بنظر شما اخلاق برای ازدواج کافیه ؟؟ازدواج با این ادم درسته ؟؟و اینم بگم پسرعمومه 

🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه من از اختلاف طبقاتی متنفرم مرد نباید از زن پایین تر باشه  خودش اذیت میشه میزنه پدر صاحاب ز ...

میدونی مشکل من اینه حس میکنم دیگه پسری که اینقدر منو بخاد و منو دوست نداشته باشع پیدا نمیشه دیگه هیچ دوست داشتنی به دلم نمیشینه از ازدواج باهاشم میترسم

🖤

آدمها متفاوتن ... نگاه شونم ب موضوعات متفاوت 

من اخلاق و جنم و عرضه  برام مهم ! 

کسیکه روی پای خودش ایستاده  و برای پیشرفت ش زحمت میکشه ، این آدم جای پیشرفت داره ....

ولی شما  باید خودتونو  و توانایی هاتونو  بسنجید و تطبیق بدید  و تصمیم بگیرید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
میدونی مشکل من اینه حس میکنم دیگه پسری که اینقدر منو بخاد و منو دوست نداشته باشع پیدا نمیشه دیگه هیچ ...

ببین من نه شخصیت تو رو میشناسم نه اون اقارو 

نه شرایطتتون رو میدونم 

من نظر خودمو گفتم

ممکنه کسی دیگه مشکل نداشته باشه 

ولی در کل مشکل ساز

من اگه جات باشم پا میشم تنها میرم پیش مشاور ببینم اون چی میگه

ولی اگه خواستگارای دیگه داری حتما فکر کن بهشون احساسی تصمیم نگیر

بعضی ها انقدر ادای عاشقارو در میارن برای خانمای پولدار

ما تو فامیل داشتیم پسره شرط بندی کرد که به خاطر پول بره و مخ خانومو بزنه و الانم زن و شوهرن 

آدمها متفاوتن ... نگاه شونم ب موضوعات متفاوت  من اخلاق و جنم و عرضه  برام مهم !  کس ...

چ خوب کاش منم مث شما بودم اما متاسفانه خیلی رو قضیه مالی کلید کردم اصن خوبی نمیبینم فقط سطحشو میبینم واقعا از این کارم متنفرررم

🖤
2706