2733
2734
عنوان

سویق ارگانیک از کجا سفارش بدم

134 بازدید | 9 پست

عطاری نداره شما خودتون واسه نی نی و بچه هاتون از کجا میگیرین میشه ادرس اش رو بزارین بهداشتی و تمیز سالم باشه خودتون مطمئن باشین بهش ب بچه هاتون دادین💓💓💓

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت درست کنی مطمئن تره

بلد نیستم مواد اش هم ندارم اسیابمم خوب پودر نمیکنه اشکالی نداره تکه های عدس و اینا داخلش باشه

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731
خودت درست کن اگر حساسی،دوستم یه کانال قرار بفرست گفت از اونجا گرفت

خودم موادشو ندارم اسیابمم خراب خوب ارد نمیکنه ممنون میشم وقتی فرستاد لینکش واسه منم بفرستین

بلد نیستم مواد اش هم ندارم اسیابمم خوب پودر نمیکنه اشکالی نداره تکه های عدس و اینا داخلش باشه

نمیدونم عزیزم

اگه تهرانی یه مغازه هست توی بلوار ابوذر ، خیابون زمزم اسمش طیب هست اون مطمئنه

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️

من از یه عطاری گرفتم مطمئنه خیلی هم تو وزن دهی تاثیر داره .سویق نباید توش تکه باشه و بیش ازحد نباید خیس داده بشه اونا خودشون بلدن چطور بگیرن ک خاصیتش حفظ بشه.من شهرستانم عزیزم تهران نیستم ادرس بدم

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2738