2726
عنوان

بچم توپ کوچیک کرده توی بینیش

373 بازدید | 35 پست

دیروز بهم گفت مامان بینیم،با چراغ قوه  نگاه کردم یه توپ داخل حفره بینیش بود اندازه یه دونه ماش ،توپ اسباب بازی هاش بود . . دخترم قبلا هم اینکارو کرده بود دستمال تو بینیش کرده بود ... من هول شدم برم یه گوش پاک کن بیارم بعدش دیگه ندیدم توپ رو ...سریع بردم بیمارستانی ک ادعاش میشه تخصص داره متاسفانه هیییچ کاری ک نکرد هیچ ..هیچ امکاناتی هم نداشت و فکر کنم بدتر جسم رو بالاتر فرستاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فلفل میدادی بو کنه هی عطسه کنه بیاد بیرون

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728

فقط راه حل منو نگا کنید😐😐😅😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من بچه بودم‌ دونه تسبیح کردم تو دماغم بی هوشم کردن تا درش اوردن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
بگو فین کن

😅😅😅

دختر من مهره تسبیح تو بینی اش گذاشته بود. دست بزار روی اون یکی سوراخ دماغش بگئ محکم فین کنه.  قبلش تاکید کن داخل هوارو نکشه. خودت جلوش انجام بده. بگو درس انجام بدی جایزه میدم.  دخترمن فین کرد افتاد از دماغش

کاش با موچین درمیاوردی

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2706