2703
2553
عنوان

تو بارداری چیا میخورید یا میخوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 2170 بازدید | 50 پست
تا۲ هفته پیش ۱۴ کیلو اضافه کردم خدا میدونه چقد میخوام بشم 

من تو بارداری اولم تکون نخوردما

نزدیک ده کیلو تا اخر بارداری اضافه کردم و به محض دنیا اومدن بچه همش کم کردم.

ولی این یکی وحشتناک دارم چاق میشم

خدا رو شکر قدم بلنده و کوتوله نشون نمیدم.

ولی حسااااابی سنگین شدم

صورتم خیلی خشکل شده

گونه هام اومده بالا

خیلی تپلی به صورتم میاد

من خیییییییلی افتادم رو خوراک‌.همش میگفتم خدایا من چی بخورم که این ضعف بره الان ۱۲ هفته هستم یه رو ...

😂😂😂😂😂😂😂

منم شوهرم بهم میخنده فقط مخصوصا الان ک قل قلی هم شدم 

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا بیادت بودم...من میخواستم امشب سفارش بدم...

ای جان عزیزم 

ممنون که بیادمی 

اتفاقا فردا صبح پست دارم😉

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
وااای نه من خیلی لاغر بودم تاحالا رنگ وزن ۶۰ کیلو رو هم ندیده بودم الان رنگ ۷۰ کیلو هم دارم میبیمم😣 ...

خخخخخ منم قبل بارداری 40 کیلو بیشتر نبودم هیچی هم نمیخوردم ولی الان شدم 56 کیلو 😂 همه چیزم میخورم ..

به شوهرم میگم بچت معلومه خیلی شکموعه 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2720
من تو بارداری اولم تکون نخوردما نزدیک ده کیلو تا اخر بارداری اضافه کردم و به محض دنیا اومدن بچه همش ...

آفرین من خوشگلم شدم اما کلا قل قلیم 

خخخخخ منم قبل بارداری 40 کیلو بیشتر نبودم هیچی هم نمیخوردم ولی الان شدم 56 کیلو 😂 همه چیزم میخورم . ...

اونکه آره فسقلیا اصلا سیرمونی ندارن یه رب میگذره دوباره صعف میکنیم بخصوص هفته های آخر ک دیگ دیوونه میشی من یه ببسکوییت بغلم گذاشتم یکسره میخورم جدا از همه چی ک میخورم باز تو وزنت نرمال شده من از ۵۴ کیلو رسیدم ب ۶۸ البته وزن دو هفته پیشمه الان صددرصد۷۰ شدم

جالب اینجاس من هنوز به کسی نگفتم باردارم فقط خودمو شوهرم میدونیم بقیه هم همش بهم میگن بیا برو باش ...

خخخخخ چند هفتته مگه?

2714

هرچی دم دستم باشه میخورم..اما وقتی خربزه میخورم بعدش ک اب میخورم دهنم مزه تلخی میده نمیدونم چرا..........

البته نبایدرو میوه اب خورد فاسد میکنه، 

خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..
دوستان اگه کسی بچه سقط کن بعداز چن روز بره ازمایش یا سنو بده که مطمئن بشه سقط شده

عزیزم.آزمایش که تا کلی بعد از سقط هنوز مثبت میزنه.هنوز بتا بالا هست و منفی نمیشه

فقط از طریق سونو گرافی میشه فهمید سقط شده یا نه

خخخخخ منم قبل بارداری 40 کیلو بیشتر نبودم هیچی هم نمیخوردم ولی الان شدم 56 کیلو 😂 همه چیزم میخورم . ...

چند سالته؟

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2706