2703
2716
عنوان

تو بارداری چیا میخورید یا میخوردید

2170 بازدید | 50 پست

خانما من شام و ناهار و تنقلات و میوه خاص خودم میخورم ولی همس احساس گرسنگی میکنم شدید تا جایی که میرم وزن بگیرم دکترم میگه چقدر وزنت از اوایل بارداری بالا رفته و ال بل میام تا یه هفته حالم بده و هیچی از گلوم پایین نمیره ولی بعد باز دوباره ...😆

شما چی میخوردید؟؟

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

من دوماهه وزنم ثابته...تازه ازترشیجات اومدم بیرون

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مث قبل میخورم .😁حتییی بیشتر 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2720
2714
من شیرعسل، صبونه، میوه ، نهار ، میوه و اجیل، شام از اول تا الان ۷ کیلو اضاف کردم

من از اول تا الان 15 کیلو حتی بیشتر اضافه کردم

شیر و خرما ، ماست ، بادوم ،

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

همه چی

فقط تو این یه هفته 100ت پول میوه دادم خودم یه نفر خوردم میوه های فصل

فست فود هم 3بار این هفته خوردم خونه درست کردما که مریض نشم همبرگر و قارچ و خیار شور و....

ماکارانی

ینی همه چیزایی که چاق کننده و مضره 

هفته ای 1کیلو هم دارم چاق میشم🙈🙈🙈

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من خیلی خوراکم کم شده.اخر ۴ ماهم نگرانم

نترس اگه الان خوراکت کمه شاید وقتی بهت مولتی ویتامین بدن اشتهات زیاد بشه ... البته اشتها من زیاده مولتی نمیخورم 😂

2706