2726

من دیروز موعدم بود نشدم الان درد دارم داره میاد چون بدنم گرمه. و درد خفیف میاد و میره قطع و وصل میشه دردا. 

و ماه های پیشم اونجوری بودم حالا نمیدونم پریه یان نه. تروخدا برام دعا کنید 

علایم باردارا چی بود 

علایم پری شده ها چی بود 

بعد چند روز باردارا بی بی زدید 

پری شده ها از موعدتون گذشت و پری بشید؟ 

من عید ده روز عقب انداختم بی بی هم + شد ولی پری شدم دردنااااک 😵

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من امروز زدم مثبت بعد 11،12روز تاخيري بتا200وهييييييييييچ حسي نداشتم

چرااااااااااااااااا

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
من واژنمم تیر میکشید  دردای پریود داشتم

از علائم بارداری نفخ زیادم هست؟؟؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

منم ۱۸ ام تست زدم مثبت بود.دل دردهای پریودی داشتم و هم چنین درد سینه که همین الانم دارم.ایشالا به زودی زود دامن همه ی منتظرا سبز بشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که در دلم گذاشتی .😍
چرااااااااااااااااا

هميشه منتظر بيبي بودم سه سال،كمترين علامت ميرفتم ازمايش ميدادم هرماه عم قبل پري ياسينه درد،يانفخ،يامثانه وگيجي و...ولي پوچ بود،ديگ كاملا بيخيال شدمتاالان 11روز گذشت از موعد پري وهيچ حسي نداشتم اصلا مخال بود برام باردارم،رفتم بتا200مثبت

اللهم صل على محمد وال محمد
2706