2726
عنوان

فیرنی نوزاد

72 بازدید | 13 پست

سلام مامانا  خوبید!!! کوچولوی من یک و نیم ماه شیر خودمو خورد بعدش سینمو نگرفت الان شده شیرخشکی😔که اونم تازگیا بزور میخوره ...کلی لاغر شده دکترشم میگه اشکالی نداره 😏حدود ۱۲ روز دیگه قراره واکسن۴ ماهگیشو بزنیم .ب نظرتون چن روز بعدش فیرنی رو شرو کنم؟! روز ب روز لاغر میشه شیرم خوب نمیخوره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم من برای بچه ام‌از چهار ماهگی شروع کردم ولی البته اول با لعاب برنج و بعد فرنی و حریره بادام.اول یه چند روزی لعاب بده بعد فرنی و...

منم ازچهارماهگی شروع کردم سعی کن یدفعه چیزای سنگین ندی تاشش ماهگی کم کم فرنی واب سوپ اینا بده فقط

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین ی قاشق ارد برنج را با اب و یه تکه نبات بزارین بپزه بعد برنج را نه ها بلکه اون لعابش را بدین بهش.از روزی ی قاشق شروع کنید تا برسید ب هفتا قاشق بعد فرنی با آرد برنج و شیر و شکر درست کنید و روزی سه وعده ک در هر وعده یک یا دوقاشق بدین و این تعداد قاشق ها را هم اضافه کنید.هنوز وزنش را نرفتم بهداشت شیش ماهگی باید برم.ولی بازم ازتون میخام توی اینترنت بزن غذای کمکی برای نوزاد چهار ماهه نی نی سایت و تجربه های دوستان را بخونیدو فقط با تجربه ی من انجام ندینا خوب اطلاعات ب دست بیارین بعد شروع کنید.