2726
عنوان

تا حالا شده از خونتون بدتون بیاد؟

501 بازدید | 21 پست

من عااااشق خونمم با هیچ جا عوضش نمیکنم از لحاظ آسایش و ارامش. خب طبیعیه همه همینجورین‌ 

چند روزه عجییییب ازش بدم اومده از شکل وسایلم. از اینکه انقد زود طی ۶ سال بخاطر مهمونای زیاااااد و شلختگی همسر وسایلم نسبتا کهنه شدن. از اینکه همش باید خیلی توش جون بکنم تا تمیز بشه. این خونه های اینستاییو آدم میبینه از بس تمیز و شیکن بعضیاشون البته خب آدم از پشت صحنه خبر نداره شاید اونام خیلی بیشتر از من زحمت میکشن. 

عروس شدن دوتا از دوستای صمیمیم ام البته بی تاثیر نیستااااا تو این حسم‌😂 چون هی دارم باهاشون میرم خرید و چیدن وسایل. 

شاید اصلا اشتباه کردم مبل خونمو راحتی خریدم. اونایی که وضع مالیشون از ما خیلی ضعیفتره خونشون خیلی شیک تر از خونه منه من موقع جاهاز خریدن تو باغ نبودم فقط به راحتی توجه کردم. 

الانم نمیشه که تو این هزینه ها برم مبل و آباژور و لوستر نو بگیرم. بعدم برم خونه خیلی نوساز. اصلااااا ام درست نیست آدم بره تو فاز چشم و هم چشمی و گرنه باید تا تهش بری. 

سطح دغدغه م امروز به شدت چیپ و مسخره بود میدونم😂 ولی همدردی کنین

ببخشی سوال یعنی من برا جهاز راختی برندارم ؟

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس از خونه ت بده....

من هر وقت خونه م نامرتب باشه این احساس دارم ولی وقتی چندساعت وقت بزارم مرتب کنم عاشق خونم میشم 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728

تو اینستا میری

من واسه میدا کردن خونه تو سایت دیوار میرم میبینم چقدر مرتب و با سلیقه ان قند خونم افت میکنه😥😄

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

من توي خونم يه دست راحتي دارم يه دست استيل 

هيچكس نمياد روي مبل استيل من بشينه دوساله خونه خودمم ميل استيلامم روشنه انگار نه انگار ولي همه عاشق مبل راحتياي منن

و برگردم به عقب قطعا دو دست فقط راحتي ميخرم 

انقد هرروز توي بازار چيزاي جديد كه ادمو هوايي ميكنه ولي خب هركسي براي خونه ي خودش زحمت ميكشه 

منم هرروز صبح همسر كه ميره يه دور كل خونه ارو جمع و جور و تميزكاري ميكنم عادت شده برام 

برو رو خودت کار کن آدم وقتی خودشو دوستداره همه چیز واسش شیرینه. وقتی هم خودشو  دوست نداره همه چی بد به نظر میاد. رو خودت کار کن نه اینکه وسایلت عوض کن. وقتی حالت بده وسایلم عوض کنی  بازم زندگی شیرین نیست. تغذیه ن تو بهتر کن و حتما ورزش  کن بعد ببین همه چیز لبخند می زنه

حستون با توجه به موقعیت الانتون (همراه عروس برای خرید جهیزیه) کاملا طبیعیه

ولی به این فکر کنید که تنها جایی که آرامش دارین و نهایت خوشبختی و راحتی رو داخلش به دست میارین خونتونه

از نظر من راحتی آدم اونم تو خونه خودش مهمترین چیزه

آفرین که مبل راحتی خریدین

چون شما باید تو این خونه راحت باشین که هستین

مشاور بیمه هستم (اصفهان)

منم هر موقع نزدیک عادتم میشه به همه چی گیر میدم الانم داشتم به شوهرم میگفتم از فرش خونم بدم میاد شوهرمم کله اش رو تکون داد گفت عوضش میکنم برات همیشه همین رو میگه ولی انجام نمیده منم به چیز دیگه گیر میدم یه بار بهش گفتم دماغت بزرگ البته خیلی استقبال کرد ولی گفتم از مردای عمل شده بدم میاد حالش گرفته شد

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2706