2733
2734
عنوان

راهکار بدین

126 بازدید | 23 پست

قهرم قرمه سبزی مامان گذاشته چیکااااار کنم بوش کشت منو

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو بخاطر قرمه هم شده آشتی کن

نمیشه موضوع جدیه

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  
2738

چه مامان بلایی داری یک غذایی گذاشته که بری برای آشتی برو از دلش دربیار و اشتی کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
با بوی غذا فقط خودتو سیر کن😂😂😂

بال گذاشتم رو صورتم 

یعنی صدات نمیزنه بیا غذا بخور😖

چطور نمیزنن مامانم طاقتش نمیگیره ولی خب نمیخوام برم

2706