2410
2553

از اینکه دیروز بهش گفتم که مادر یکی از همکلاسیام بهم زنگ زده و برای پسرش ازم خواستگاری کرده، عذاب وجدان گرفتم

راستش ته دلم نی میخواد که هر از گاهی اینارو بهش بگم که بیشتر تلاش کنه ولی کارم درست نبود😔نباید بهش میگفتم که ذهنش درگیر بشه و حساس بشه

از اینکه امروز بهش گفتم سرکار زیر کولر میشینی دیگع نه زیر آفتاب که، عذاب وجدان گرفتم😔

آخه این چه حرفی بود زدم

ازش ناراحت بودم که چند هفته پیش بهم گفتم که دلم نمیخواد ماه رمضون تموم بشه و برگشت گفت شمایی که زیر کولر تو خونه هستی بایدم اینو بگی!

از اونروز حرفش تو دلم موند و ناراحت شده بودم ازش و امروز انگار میخواستم حرف خودش رو به خودش بزنم😔آخه این چه کاری بود کردم

اونم هیچی نمیگه ها

شایدم متوجه نشده اصلا

شایدم متوجه شده و حرفی به من نمیزنه

نمیدونم ولی اینجور موقع ها که کار اشتباهی میکنم، خودم خودمو اونقدررر سرزنش میکنم و غصه میخورم که حدی نداره😔

امروز گفتم آفتاب هست میای خونه مراقب باش که هوا گرمه و با ماشین همکارت بیا، بعد خواست خودشو لوس کنه گفت من هر روز تو آفتابم(اخه همیشه با ماشین هست و روزای طرح با همکارش میاد) منم بهش اون حرف رو زدم😔

تازه اول راهی

پوستت کلفت میشع 

عشقتون پایدار

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداوکیلی دیگه نکنین همچین کاری

آخه بحثای روزانه تاپیک زدن که ندارهههههه

آخه همچین کاری عذاب وجدان داره

خوووووب خواستگارداری مگه جرممممه بزن توچشممش تاحالیش بشه چقدهوا دار داری😑😑😑😑😑

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم.......
2456

اووووو حالا اینقد پاچه همو بگیرید که عذاب وجدان کیلو چند میشه .

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببخشید استارتر اینو میگم. ولی بعضی از تاپیکا رو که میبینم میگم خوشبحال استارتر که دردی نداره و این چیزای بیخود فکرشو مشغول میکنه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2714
ببخشید استارتر اینو میگم. ولی بعضی از تاپیکا رو که میبینم میگم خوشبحال استارتر که دردی نداره و این چ ...

ان شاءالله همه ی مشکلاتت حل بشه گلم

برای منم دعا کن 

خدا بزرگه عزیزم

امضات یعنی چی😁

سلاااام 

بسته اینترنت نداشتم 

نمیومدم سایت 

امروز بسته زدم😫😂😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
ان شاءالله همه ی مشکلاتت حل بشه گلم برای منم دعا کن  خدا بزرگه عزیزم

ممنون خانمی....

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.