2737
2739
عنوان

شوهرم بدش میاد خانوادم بیان خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 9008 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه شوهر من و خانواده داغونش که تو چشم من نگاه می کردن می گفتن خونه داداشمونه یکی دوبار منم عین خو ...

سبک تربیتیتو عشقه👌

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
به نظر من پدر و مادرامون مهمون نیستن چه از سمت من باشن چه از سمت همسرم🌸

بله،نظر شما هم محترمه،بالاخره هر کس یه نظری داره

من خودم بیشتر از دو روز خونه پدرم نمیمونم

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁
2731

اصلا توجه نکن به رفتارش. از داداشت کم تعریف کن پیش شوهرت. توی یک موقعیت خوب که میدونی حرفت اثر داره بهش بگویم کاش اینکارو نمیکردی و....

الان به قهرت ادامه بده سرسنگین باش ولی پای خانواده اونو وسط نکش. زیادم خانواده من خانواده تو نکن. منم اویل مشکل خانواده داشتیم ولی من دیگه سر این موضوع حساسیت به خرج ندادم و هیچ از خانواده آون بدگویی نکردم پای خانواده هارو اصلا وسط نکشیدم  

پدر و مادر عزیزن برای هرکسی مهمون هم احترامه خودش رو داره چه ماد باشه چه مادرشوهر،بعدم از اون اینکه ...

سخته یکم شما حتما دل دریایی دارین ولی من معذبم پیششون خونشونم کم میرم هر وقت میرم بعد یه وعده میرم خونه بابام 

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾
2738
فقط مشکلت با شوهرت سر اینه؟اگه اینه به نظرم بی خیال شو تو که بی احترامی نکردی شوهرت کرده به خودش مرب ...

آخه دلم خیلی میسوزه. مامانم بنده خدا توی این مدت همه خریدا رو هم خودش کرد. هر چی غذا خوردن مواد اولیشو خودش خرید. یخچالمم پر کرد و رفت. واااای نمیدونی شوهرم چقدر بی چشم و رو و بی صفته.

هر چی عوض داره گله نداره 

بهش بگو خانواده تو خانواده منه خانواده من خانواده تو اگه میخوای با خانوادت ارتباط خوبی داشته باشم بهشون احترام بزارم و باهاشون رفت و امد کنم

وظیفته به خانوادم با هر اخلاق و رفتاری که داشته باشن احترام بزاری

با خانوادش رفت و آمدتو قطع کن.اما اگه باهاشون صمیمی هستی خصوصی علتشو بهشون بگو.باید یاد بگیره که اگه احترام بذاره احترام می بینه

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.

عیدی آخرشب رسیدیم خونشون صبح ساعت نه شروع کرد تیکه انداختنو اینا ساعت ۱۰ دختراش اومدن دیگه کلا بی محل کرد  ازظاهرم ایرادگرفتبعدظهر دیدم جای من نیس رفتم خونه بابام

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾
2706