2733
2734
عنوان

شوهرم بدش میاد خانوادم بیان خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 9007 بازدید | 106 پست

خانما شما خودتون باشید وقتی مادرشوهرتون بیاد یه هفته بمونن خونتون از اون ور برادرشوهرتونم بیاد چندروز وایسه چکارمیکنید گل از گلتون میشکفد؟

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی . مامانمه. یه هفته خیلی زیاده؟ بعد از دوسال اومده. داداشم اینجا خونه نداره. به هوای مامانم ا ...

نه اصلا حق نداره شوهرت این رفتارو بکنه... مهمون مهمونه دیه احترامش واجبه... مخصوصا مادر ادم... خیلی شوهرت داره پررو میشه... همین حالا ادبش کن

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

شوهر منم همینه خونه ی مادرش میره خونه مادرم نمیاد 

مادر اینا رو میخاد دعوت کنه من نمیزارم یا من تعارف نمیکنم ی بیان 

با مادرت بد حرف با مادرش بد حرف بزن خوب حرف زد خوب حرف بزنه باید درک کنه چقد سخته

خانما شما خودتون باشید وقتی مادرشوهرتون بیاد یه هفته بمونن خونتون از اون ور برادرشوهرتونم بیاد چندرو ...

دقیقا منم به همین فکر میکردم،حالا اگر تاپیکی هم زده بشه در اون مورد همه مادر شوهر رو نفرین میکنن

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁
2738
خانما شما خودتون باشید وقتی مادرشوهرتون بیاد یه هفته بمونن خونتون از اون ور برادرشوهرتونم بیاد چندرو ...

خوب ایشون گفتن بعد دو سال... خیلی سخته واقعا حق با اسی هست

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
غلط کرده سر چی با خونواده ات لجه؟ اگه اینجوری تو هم نرو پیش خونواده اون ، مشکلش چیه؟

نمی دونم بخدا. از خانواده من بدش میاد. دلیلیشو واقعا نمی دونم. همشم بهونه الکی میاره که تلویزیون نگاه می کنن من دوست ندارم. مامانت به داداشت خیلی توجه می کنه من دوست ندارم. هی میگم بابا یه هفته بود توی 365 روز. یکم تحمل می کردی

اوه

شوهر من و خانواده داغونش که تو چشم من نگاه می کردن می گفتن خونه داداشمونه

یکی دوبار منم عین خودش رفتار کردم

خواهرشوهرم اومد با شوهرش بود رفتم تو اتاق نیومدم حتی سلام کنم

وقتی معتقده میاد خونه دادشش و به من مربوط نیست چرا خودمو به زحمت بندازم

هبچی دیگه الان همشون آدم شدن

می دونن خونه یک نفر نیست خونه یک خانواده اس

مثل آدم رفتار می کنن😂😂😂😂

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍

اگه با مادرشوهرت خوبی و همیشه احترامشون رو گذاشتی

با اون در میون بذار

بگو انتظار دارم همینجور که من شما رو مثه خانواده خودم میدونم دوس دارم پسرتون هم احترام بذاره نه اینکه کم محلی کنه بعدم اونا چیزی نگفتن که بخواد ناراحت بشه از مامانش بخواه نصیحتش کنه اگه با مادر شوهرت رابطت خوب باشه مطمئن باشه مادرشوهرت باهاش حرف میزنه درست میشه

مادر ادم یه هفته خونه ادم‌بمونه خیلی؟؟

به نظر من هر مهمونی که زیاد از حد بمونه،دیگه از چشم می افته

مادرزن از چشم داماد

و مادرشوهر از چشم عروس

هر چیز به اندازه خوبه

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁
2706