2737
2734
عنوان

شوهرم بدش میاد خانوادم بیان خونمون

9008 بازدید | 106 پست

بچه ها سلام

ما تهران زندگی می کنیم. مامانم اینا شهرستانن. مامانم یه هفته اومد خونه ما. داداشمم نامزد داره و تهران خونه مادربزرگم زندگی می کنه. وقتی مامانم اومد داداشم و نامزدشم چند روز اومدن پیش ما. شوهرم همش اخم و تخم و بی محلی و اینا. تا جایی که مامانم خیلی ناراحت شد و رفت.

منم با شوهرم قهر کردم. دیشب با هم بدجوری دعوامون شد و هر چی از دهنش درومد به خانوادم و داداشم گفت. 

ما دو ساله ازدواج کردیم و واقعا توی این مدت خانواده من جز احترام رفتاری با شوهرم نداشتن. ولی این از اونا بدش میاد. مخصوصا از داداشم. خیلی بهش حسودی می کنه. از دیشب تا حالا یه چشمم اشکه یه چشمم خون. از اول زندگیم سر همین مسئله مشکل دارم. برای اولین بار بود که مامانم یه هفته میومد. همیشه یک روز بیشتر نمیمونه. ما هر هفته میریم خونه مادرشوهرم. 

ولی منم دیشب گفتم که دیگه با خانوادت به هیچ عنوان رفت و آمد نمی کنم. ولی دیگه خسته شدم. چیکار کنم؟

همه این دو سال یا سر خانواده اون یا خانواده خودم داریم دعوا می کنیم.

با اجازه استارتر خانما تاپیک اخرم تشریف بیارید هرکی حاجتی تو دلشه همین الان

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

تو هم تلافی کن واسه خانوادش تا حالش جا بیاد والا 

داماد انقد پرروووو

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا؟؟شما هم اصلا نرو خونه مادرش

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

این جور مسائل واقعا حل کردنش سخته... خوب اگر بدش میاد بیان اونجا شما هم بگو خانواده تو نیان..

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

خدا صبرت بده این مشکلی هست که به هیچ وجه حل نمی شه. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
یه هفته چه خبره،داداشت که خونه داشته اون برای چی اومده

یعنی چی . مامانمه. یه هفته خیلی زیاده؟ بعد از دوسال اومده. داداشم اینجا خونه نداره. به هوای مامانم اونم اومده بود

2706