2737
2734
عنوان

کسی تودوران عقدهست که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3421 بازدید | 176 پست
فدات شم من میخوام زندگی کنم اون نمیخواد

وای فاطمه هی میخام مصالمت امیز باهات بحرفم خودت نمیزاری😤😤

چرا میخای باهاش ادامه بدی اخه...تباه کردی هم خودتو و هم خانوادتو...بیچاره بچه هات

خودت رو دوست داشته باش❤
نگفتم به بابام

کاش میگفتی به پدرت و خانوادت که بفهمن با یه ادم بد دهن طرفن و دخترشون دستشه... ببخش اینو میگم ولی تو متوجه نیستی پدرت این حرف زشتشو بفهمه تا اخرشو میره 

بخدا تا وقتی پدرت نرفته و نزده تو گوشش فک میکنه بی صاحابی و هر کار دلش میخواد میکنه بذار به غلط کردن بیفته... خیلیا رو میشناسم تو عقد کتک میخوردن هیچی نمیگفتن به خانواده بعد ازدواج بدتر شده 

بخدا حرف خیلی زشتی زده توهین کرده بعدشم که دیده هیچی نشد روش باز میشه به روی خود بابات 

بعضیا ندیدی تو همین سایت میگن که شوراشون به خانوادشون فحش میده کلی نابود میشن... عبرت بگیر نشو عبرت دیگران... الان با خودش میگه چ بی بخارن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه تلاشی گلم؟ 😔

فاطمه طلاق خیلی سخته خیلییییی بخدا ادم پیر میشه متاسفانه طلاق تو ایران خیلی بد جا افتاده ..شاید الان بگی طلاق میگیرم راحت میشم همین که مهر طلاق بخوره تو شناسنامه ات افسردگی میاد سراغت پس بشین با سیاست درستش کن با حرف 

2728
فاطمه جون تو ک اینقد اذیت میشی بیخیالش شو...من خودم اگه شوهرم شرطامو قبول نکنه میخام مهریمو ببخشم... ...

خب تاکی میخوای صبرکنی؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
فدات شم من میخوام زندگی کنم اون نمیخواد

ایشالله ک درست میشه ،بشین باخودت سنگاتو وابکن اگ واقعا میدونی میتونید جفتتون کنارهم زندگی کنید،الکی بحث نکنید،دعوتش کن بیرون باهم خلوت کنید وحرف بزنید

یاین مشکلاته دوران عقد همیشه هست،چون دورید ازهم واسه همین

وصلِ تو حیاتِ جاودان آرَد بار‌.🖤🍀🚶‍♀️💔
2738
چرا اینجوری میگی؟اون به چه دلایلی تو رو نمیخواد؟یعنی اون هیچ ایرادی نداره که تو اونو میخاای ولی اون ...

راس میگم دیگه مونیکا😢

یکی از دوستام تو عقد طلاق گرف...یه سال بعدش یه ازدواج خیلی موفق داش یکی دیگه از دوستامم تو عقد جدا ...

خددروشکر

عزیزم میفهممت خیلی اوضات سخته  ایشالا حلمیشه خواهر جان  سرتو با کاری چیزی مشغول کن  ...

ممنون که درکم میکنی🌸🌸🌸

کاش میگفتی به پدرت و خانوادت که بفهمن با یه ادم بد دهن طرفن و دخترشون دستشه... ببخش اینو میگم ولی تو ...

اره میگه😢😢😢😢😢😢وای خدا این کی بود سرراهم قرارگرفت اخه

2706