2703
2553
عنوان

کسی تودوران عقدهست که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3421 بازدید | 176 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ب من ک ن نفقه دادن ن مهریه

دیگ چی میخوای بدونی؟

اگ واقعا توافق ندارید و نمیتونید کناربیایید باهم...

توافقی جدابشید 

امسال بهتر از سال دیگست،عمرخودتون رو توی پله های دادگاه تلف نکنید🙂

وصلِ تو حیاتِ جاودان آرَد بار‌.🖤🍀🚶‍♀️💔
2714
خب چیکارکنم گذاشته رفته؟😞

گفتم که صبرررر کن...بابا این همه دعوا و تنش داشتین ..‌یکم صبر کن ازشون بگذره دوتاییتون منطقی بتونین فکر کنین...

برا اینکارا وقت داری...یکم صبور باش به هرچیزی فکر کن الا شوهرت.‌‌..من همش پلاسم تو نی نی سایت که اصلا نخوام فکر کنم بهش😕

خدایا شکرت❤
خب چیکارکنم گذاشته رفته؟😞

محلش نده اخر ی چی میشه دیگه 

دوست منم شرایط شمارو داشت نامزدش ینی همون عقد کردش ۶ماه ازش خبری نشد رفت مهریشو گذاشت اجرا پدر پسرمم در اوردن🤨

زیاد غصه نخور از خدا بخاه ک هرچی صلاحته برات رقم بخوره مطمئن باش خدا هیچوقت بده بندشو نمیخاد❤

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

خانما تاپیک اخرم تشریف بیارید حاجت روا بشید

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
ب من ک ن نفقه دادن ن مهریه دیگ چی میخوای بدونی؟ اگ واقعا توافق ندارید و نمیتونید کناربیایید باهم.. ...

چراندادن؟؟؟خودتون نخواستین؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
ب من ک ن نفقه دادن ن مهریه دیگ چی میخوای بدونی؟ اگ واقعا توافق ندارید و نمیتونید کناربیایید باهم.. ...

شما تو دوران عقد جداشدید؟ ببخشید میشه بپرسم دلیلتون چی بوده؟البته اگه دوست نداشتین نگین

خدایا شکرت❤
گفتم که صبرررر کن...بابا این همه دعوا و تنش داشتین ..‌یکم صبر کن ازشون بگذره دوتاییتون منطقی بتونین ...

منم همش پلاسم😕😕😕😕اخه سابقش خرابه ممکنه سه سال نیاد

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706